SEN GÖZÜMÜZUN NURU, ARMAYA ADANMIŞ HAYATLARIN UMUDU

13/05/2018          

SEN GÖZÜMÜZUN NURU, ARMAYA ADANMIŞ HAYATLARIN UMUDU

Ramiz dayı, Kerpeten Ali, Eyşan ve diğerleri ve EZEL Türk dizi kronolojisinde “unforgetable” bir yere sahip olan bu serinin jenerik müziği, ULTRAASLAN tarafından bu senenin şampiyonluk şarkısı olarak simdilerden dillerde marş oldu. Tıpkı 2007’deki unutulmaz şampiyonlukta  “çıldırın çıldırın”gibi ya da Mehveş Emeç’in CİMBOM G.SARAY’ı’ gibi.

Dün sondan bir önceki randevu Malatyaspor’laydı. Açıkcası 20.sampiyonlugun mimarı HAMZA HOCA ve Antalya’lı talebelerinden, Basaksehir’e çelmeyi takar, biz de yarın gol show yapıp yüzde 99.99 bu işi bitiririz diye düşünmüştüm ama olmadı . Yine bir 12 Mayıs’ı (KADIKÖY’lu dostlar iyi hatırlar) bayram yerine çevirme isteğimiz, sevkimiz haftaya İZMİR’e kaldı. Acıkcası kırılgan yapımızı bildiğimden,”lan ya gol gecikirse diye kötü şeyler düşünürken, hatta yanımda KIBRIS’ta bir kanalda köpek yarışı oynarken, diğerinde maçı izleyenlerin “MALATYA totemleri “zor olur mu sorusunu işliyordu beynine. Ama son haftalarda tam anlamıyla çilingir rolüyle GARRY 11 dakikada bitirdi bu işi.

Bu tarz maçlarda aslolan sonuç oluyor maalesef, dun 2-0 i bulan Cimbom rölanti tempoyla istediğini aldı. Son anda UEFA kitlemeyecek bilgisi de takimda doping olmuştur, eminim..

Haftaya İZMİR’de iki sarı kırmızılı dev camianın mücadelesinde alınacak tek puan bile G.SARAY’a Black Jack dedirtecek ve 21 olacak. Diyecek birşey yok , bir hafta daha sabır..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

twitter: @iskendergen1

YORUMLAR