TEŞEKKÜRLER TERİM

29/04/2018          

Malatyaspor’a 2-1 kaybettikten sonra açıkçası bu takımın bu haliyle değil şampiyon, ilk 3’e gireceğine açıkçası kimse inanmıyordu.

Ama kulübü yönettiği müddetçe türlü hatalara imza atan BASKAN ÖZBEK, giderken biraz da mecburiyetten en büyük iyiliği yapıp TERİM’i getirdi. Bugün artık DERBY kazanıyorsak (ne acı degil mi) aslan payı kusura bakmayın ama TERİM’indir!

Hafta içi olaylı DERBY’den çıkan karar belli ki Siyah beyazlıları olumsuz etkilemiş. Nerden mi bu kanıya vardım? inanılmaz gergindiler.Son iki yılın şampiyonu biraz fazla Champions League yolculuğu, biraz değil bayağı süren HAÇLI SAVAŞLARI gibi son 1-2 aydaki 3 F.BAHÇE maçından mental anlamda çok yara aldı. Bence bu akşam herşey bitti Beşiktaş için..

Geldiği günden beri tüm demeçlerine dikkat eden, etliye sütlüye karışmadan işine bakan ve DONK’u, SİNAN ı, DENAYER’i başta olmak üzere birçok yüzüne bakılmayan topçuyu kazanan TERİM 3 rakibinden birini bugün itibariyle evine yolladı.

Ama birazdan detaylara gireceğim öyle bir 90 dakikaydı ki yemin ettim seneye doktor kontrolünde izleyeceğim maçları.. Daha 22.saniyede Garry ile 1-0 başlayabilirdik, sorumsuzca bir temasla 4.dakikada BELHANDA’nın atılmasıyla 10 kişi de kalabilirdik.. Negredo’nun fizik kurallarına ters atamadığı, FEGHOULI’nin düzeltme sevdası. Ve de kaçan penaltı. Yani şükür bitti ama biz de bittik!

Bu Japon’u getirene helal olsun, alkışlar MUSLERE’ya,MAICON’a.. Açıkçası tüm oyunculara. İnanılmaz istedi hepsi. Ve geçen hafta ALANYA’daki görüntünün aksine kalan 3 maça umut verici oldu bu oyun. Şayet kupada bizi çok üzen AKHİSAR’ı yenersek, hani meşhur deyim var ya “ŞAMPİ “diye, işte ona yaklaşır G.SARAY.

Yani fazla uzatmadan haftaya bugün, açıkçası fotoğraf biraz daha netleşir.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskendergen.genc@abcspor.com

twitter: @iskendergen1

YORUMLAR