https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

AZİZ YILDIRIM’DAN ‘REKLAMSIZ’ ÇUBUKLU FORMA!

Okunması Gerekenler

Fenerbahçe’nin yeni sezon çubuklu formasını sürpriz bir şekilde Başkan Aziz Yıldırım tanıttı.

Sarı-lacivertlilerin kamp yaptığı Topuk Yaylası Tesisleri’nde, Asbaşkan Mahmut Uslu ile bir basın toplantısı düzenleyen Yıldırım, bir anda ayağa kalkarak üzerindeki eşofmanı çıkardı ve çubuklu formayla poz verdi.

cubuklu2Forma ana sponsoruyla sözleşmelerinin sona erdiğini belirten Yıldırım, yeni sezonda göğüs reklamı almayacaklarını açıkladı. ”Fenerbahçe sponsorsuz kalmaz” diyen Yıldırım, ”Biz her zaman yaptığımız sponsorluk faaliyetlerinde hep öncü olduk. Havuzun geldiği durum Fenerbahçe’nin katkılarıyla gelmiştir. Bizim göğüs reklamımız Türk Telekom’la bu sene sona erdi. Yönetim Kurulu olarak oturduk düşündük. Bu sezon göğüs reklamı almayacağımza karar verdik. Biz bu takımın en büyük taraftarıyız. Sponsorluğunu bu sene kulübümüz ve taraftarımız yapacak. Formalarımız yarın 12:00’da tüm Türkiye’de mağazalarımızda satışa çıkacak. Hepsinden alarak kulübe yardımcı olabiliriz. Sponsorluk faaliyetimizi kendimiz sürdüreceğiz. Biz de buna katkı olması için Efsane Çubuklu formamızı Mahmut Beyle birlikte giyip geldik.” dedi.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular