https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ANTRENMAN MAÇI

Okunması Gerekenler

ANTRENMAN MAÇI

Konya’ da kaybedilen 3 puan sonrası rakip Gençlerbirliği. Son haftaların toparlanan takımlarından. Mutlak 3 puan lazımdı. Çok da kolay oldu. Rakip mi zayıf, Galatasaray mı iyi oynadı, şans mı vardı, yoksa Fatih Terim’in kulübede olmasının etkisi mi? Ya da hepsi.

Gerçekten çok kolay, antreman modunda bir maç oldu. Sanki 3.lig takımı ile Kupa maçı gibiydi. Bunda en büyük etken Diagne’nin 27.saniyede attığı şık gol oldu. Kilit çözülüp, kapı aralanınca Belhanda o kapıdan içeri girip 3 gol buldu ilk devre.

İkinci yarı daha rolantide bir oyun oynandı. Oğulcan ve Babel’e lütfedilen penaltı ile maç 6-0 sona erdi.

Emre Taşdemir, Arda, Taylan ve Belhanda en iyilerden olurken, Emre Akbaba böyle maçta bile vasatı geçemedi. Aylardır oynamayan Şener bile görevini yerine getirmişken, Emre’nin bu etkisiz oyununa bir çözüm bulması lazım çünkü zaten orta saha sıkıntısı çekilirken ve transfer filan da belli ki yapılamayacakken, böyle oynama lüksü kimsenin yok.

Hiçbir maçta aynı oyuncuya bu kadar zarar verici tekme atılmamıştır. Hakem de seyirci kalınca Taylan dayak yemekten beter oldu.

Önümüzdeki hafta Beşiktaş maçı önemli bir dönemeç. Kazanırsa çok büyük avantaj elde ederler. Kaybedeceklerini de açıkçası sanmıyorum.

mail: cem.demircioglu@abcspor.com

twitter: @cemdemircioglu

Son Haberler

2024 PARİS OLİMPİYATLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2024 Paris Olimpiyat Oyunları, 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek ve 33. Yaz Olimpiyat Oyunları, 26 Temmuz açılış töreniyle resmen...

Benzer Konular