https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FİŞEK SAHADA

Okunması Gerekenler

FİŞEK SAHADA

Yeni yıla girdik. Berbat bir 2020’den sonra umarım 2021 daha normal bir yıl olur.

Malesef yeni yıla kötü bir haberle girdik. Omar, Down Sendromlu evlat edindiği çocuklarını eğlendirmek için havai fişek patlatırken elinde patlayıp yaralandı. Gözünü kaybetme ihtimali var. Sahalara dönmek bir tarafa, normal hayata dönsün yeter.

Bu moralsizlikle maça başlayan Galatasaray’da tüm takımın moralsiz olduğu çok açıktı. Halbuki ligin en kolay maçlarından biri olması bekleniyordu Antalya maçı.

İlk yarı ninni kıvamında bir maç izledik. Daha doğrusu uyuduk. Pozisyonsuz geçen ilk yarının ardından müzmin sakat Falcao girdi ikinci yarı. 10 dakika baskılı ve etkili oldukları anda Emre gereksiz bir kırmızı kartla atılınca takımın dengesi de morali de bozuldu. Sonrasında şuursuz ataklar, doldur boşalt topları, top kayıpları derken koca devre doğru düzgün pozisyon olmadan maç bitti.

Sakatlıktan kurtulup, görev almaya başlayan Falcao yine sakatlandı. Artık tedavi filan da etmesinler. Gitsin devlet hastanesine. Bu ne ya? Ayıptır. Camdan mı yapıldın, durduğun yerde kırılıyor. Bulun bir Arap takımı, ne verirlerse versinler, kurtulun gitsin.

Omar’ın gözünde patlayan fişek, bu gece de sahada patladı. Bunu bir kaza olarak görüp, moral bozmadan devam etmeliler. Muhtemel gelecek yeni oyuncularla daha farklı bir takım izleyeceğiz.

mail: cem.demircioglu@abcspor.com

twitter: @ cemdemircioglu

Son Haberler

AMATÖRCE

Yedigimiz iki gol de olacak iş değil. İlkinde ortada fol yok yumurta yok. Rakibin ne baskısı var ne pozisyonu....

Benzer Konular