FORTNITE GÜNCELLEMELERİ İLE OYUNDA NELER DEĞİŞECEK?

26/08/2018          

Epic Games, Fortnite hakkında bilgilendirme yazıları paylaşmaya devam ediyor. Şimdilerde oyunda yapmak istediği değişikliklerden bahseden ekip, “Geliştirme Durumu” ismiyle bir yazı paylaştı.

KONTROLLER (OYUN KUMANDALARI, MOBİL, SWİTCH)

Fortnite’ı ister oyun kumandasıyla koltuğunuzdan ister dışarıdayken Fortnite Mobil ile canınızın istediği her an her yerde oynayabilmeniz gerektiğine inanıyoruz. Oyun kumandalarıyla ilgili (dairesel kontroller de dahil) bazı iyileştirmelerin ve tespit ettiğimiz hata düzeltmelerinin üzerinde çalışıyoruz. Bunlara daha iyi nişan almak için kör noktalara ve ivmelere yapılan iyileştirmeler de dahil.

Cihaz Temelli Eşleştirme
Fortnite’ı tercih ettiğiniz cihaz ile oynarken çok daha adil şartlara sahip bir oyun ortamı sunabilmek için eşleştirme sistemimizin mantığını geliştirdik. Bir sonraki yamada sizi sizinle aynı cihazları kullanan oyuncularla (örn. oyun kumandası ile oynayanları oyun kumandası ile oynayanlarla, klavye ve fare kullananları da klavye ve fare kullananlarla) eşleyecek olan cihaz temelli eşleştirme sistemini devreye sokacağız.

Yazının devamı için tıklayın

YORUMLAR