https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FACEBOOK’DA EN ÇOK TAKİP EDİLEN BAYAN SPORCULAR

Okunması Gerekenler

Zirvede sadece tenisteki başarısı ile değil, hatta saha dışında çok daha önde olan popülerliği sayesinde, güzeller güzeli SHARAPOVA bulunuyor.
14 milyon takipçi ile Facebook fan page’lerinin, hemcinsleri arasında açık ara lideri durumunda.
NEHWAL2.sırada belki ülkemizde çok tanınmıyor ama 3.752.000 takipçi ile Hindistan halkı için yarı tanrıça statüsündeki Badminton oyuncusu SAINA NEHWAL var.
KORNIKOVA3.sıra tenisi bırakan ama hala popülerliği devam eden bir başka Rus rakette; 3 milyona yaklaşan takipçi sayısı ile KORNIKOVA.
YU NA KIM4.sıra Güney Koreliler için en önemli sporcuların başında gelen buz patenci YU NA KİM’e ait. 2.840.000 hayranı bence Asya Kıtasının dominant nüfusunu göz önüne alırsak, popülerliğine göre az bile!
ANA IVANOVIC5.sıra bir başka raket ANA INVANOVIC’e ait. 26 yaşındaki Sırp tenisçi zamanında 1 numaraya kadar yükseldi ama onu 2.5 milyonu geçen rakamla ilk 5’e sokan neden, başarıları değil, tabii ki güzelliği..

ABCSPOR

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular