https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

VE RONALDO SHAKIRA’YI SOLLADI !

Okunması Gerekenler

Ve CRISTIANO RONALDO Facebook’da zirvede!

Aylardır süren takibi ile her geçen gün 10.000’lerce follower eklenmesi sonucu ünlü şarkıcı SHAKIRA’ya yavaş yavaş yaklaşan CR7, sonunda muradına erdi ve zirveye yerleşti!

+100 Milyon barajını geçebilen tek sporcu olan Portekizli yıldız, bugün itibariyle, Kolombiyalı celebrity’i 107 Milyon 100 Binlerde yakaladı ve önüne geçmeyi başardı!

Ronaldo’nun her hafta, hatta Şampiyonlar Ligi maçlarıyla bazen 2 kez spot ışıklarını üzerine çevirdiği hepimizin malumu…

Üstüne de magazinsel anlamda da oldukça popüler olduğu su götürmez! Hem yakışıklılığı ve düzgün fiziği, hem de dedikodu kazanında kaynayan ‘Irina Shayk öncesi-sonrası‘ doğru ya da yanlış sevgilileri, hatta milyon dolarlık arabaları ile verdiği sansasyonel demeçlerle inanılmaz bir rating’e sahip.

Shakira’nın da kariyer zirvesinde olmadığı ve Barca’nın yıldız defans oyuncusu Pique ile sansasyondan uzak mazbut bir hayat yaşaması, momentumun CR7 lehine daha da açılacağı ve zirveyi bırakmayacağını görüşlerini doğrular nitelikte!

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular