https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TÜKENMİŞLİK SENDROMU

Okunması Gerekenler

cem-demirciogluTÜKENMİŞLİK SENDROMU

Maç başlamadan günler önce Galatasaray için gerek moral motivasyon gerek fiziksel olarak alınacak en iyi sonucun beraberlik olacağını söylemiştim. Nitekim öyle de oldu.

fb gs 4Ama Fenerbahçe’yi anlamak mümkün değil. Hadi Galatasaray iddiasız, moralsiz, ruhunu kaybetmiş ama kendileri için hayati derecede önemli, bir anlamda tamam mı devam mı maçında bu kadar isteksiz, taktiksiz ve heyecansız olmamaları lazımdı Fenerbahçeli oyuncuların. Galatasaraylı oyuncular oyunu soğutup uyutmak için elinden gelenin en iyisini yaparken, Perreira da kenarda uyudu. İki takım içinde bir tükenmişlik sendromu yaşanıyordu.

Maç için söylenecek çok fazla birşey yok. Podolski’nin sayılmayan net golü ve karşılıklı birkaç cılız atak dışında hatırlanacak bile birşey yoktu. Genelde orta saha ile kendi sahaları arasında paslaşma şeklinde geçti. Hakeme bile bu kadar az iş düşen maçta yan hakem Alex Taşçıoğlu’nun hatası ile Galatasaray’ın net golü sayılmadı.

fb gs 6Daha öncede söylediğim gibi artık bu sene bir an önce bitsin. Bu kabus sona ersin, sona ererken de bari bir Uefa vizesi alınsın.

Şampiyonluk için artık Beşiktaş %70 ‘i gördü diyebilirim büyük bir aksilik olmazsa. Zaten de bu sene için hak ediyorlar.

Maç boyu takımı destekleyip maç sonunda yönetim istifa diye bağıran tribünleri de kutlarım ama bir kez daha tekrarlayacağım. Lütfen ama lütfen “Yönetim İstifa” diye bağırmayın. Yönetim zaten yok kimse üstüne almıyor. Direk Dursun Özbek istifa diye lütfen…

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : cem.demircioglu@abcspor.com

twitter : @cemdemircioglu

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular