https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TIHANA NEMCIC, EN SEKSİ TEKNİK DİREKTÖR !

Okunması Gerekenler

2 sene evvel HIRVATİSTAN 5.lig takımlarından VIKTORIJA VOJAKOVAC değil Avrupa, kendi ülkesinde bile tanınmayan bir kulüpken, bir anda tüm Avrupa  spot ışıklarını üzerine çevirmişti!

nemcic1Bunun nedeni ise takımın başarıları değil, kadronun başına getirilen ve o zaman 24 yasında olan TIHANA NEMCIC idi..

Alışılmadık TD’un diğerlerinden farkı; hem KADINLIĞI  hem de çok güzel bir fizik ve yüz güzelliğine sahip olmasıydı.

nemcic2Bir anda üstüne çevrilen kameralar sayesinde 1 hafta içinde oldukça popüler seviyeye gelen Hırvat teknik direktörün sayesinde, kulüp de meşhur olmuş ve bu sayede, 5.ligde oynuyor olmalarına rağmen ülkenin en popüler 5 kulübü arasına girmişlerdi!

Eski bir futbolcu olan ve 10 sene boyunca Dinamo MNK Maksimir’de forma giyen, sonrasında da U-17 takımlarında koç’lük yapan güzel antrenör, ayrıca bir dönem modellik de yapmış ve 2008 Miss Sports Croatia yarışmasında derece alamamasına rağmen finale kalan 15 isimden biri olmuştu.

nemcic3En büyük iki idolü td olarak Jose Mourinho, futbolcu olarak da Zlatan Ibrahimovic olan Tihana Nemcic’in saman alevi misali bir anda yükselen popülaritesi bugünlerde kaybolmuş durumda ama yine de insanlar aralarında en seksi teknik direktör kim diye birbirlerine sorduklarında, Hırvat güzel futbolun içindekilerin ortak paydası olmaya devam ediyor!

Son Haberler

AMATÖRCE

Yedigimiz iki gol de olacak iş değil. İlkinde ortada fol yok yumurta yok. Rakibin ne baskısı var ne pozisyonu....

Benzer Konular