https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

CRISTIANO RONALDO VE BİRBİRİNDEN ÜNLÜ SEVGİLİLERİ

Okunması Gerekenler

ARKIN AYDINLIKReal Madrid forması ile gollerini sıralayan ve dünyanın sosyal paylaşım sitelerinde de en çok takip edilen sporcusu olan CRISTIANO RONALDO ‘CR7’, saha dışında da içinde olduğu kadar, hatta belki daha da hızlı!
Daha 30 yaşındaki yıldız oyuncunun hayatından, denene göre toplamda en az 10 katı ama bugüne kadar basına yansımış birbirinden ünlü 29 kadın geçmiş ama bizler bunların içinde en meşhur olanları kaleme aldık..
Öncelikle bu 29 ismi sene sene sizlerle paylaşalım, sonrasında da rating’i en yüksek 5 kişiyle yazımızı bitirelim..
roni2002
Jordana Jardel- Karina Ferro
2005
Daniele Aguiar-Isabel Figueira-Diana Chaves
2006
Nuria Bermudez-Soraia Chaves-Merche Romero
sharap2007
Luciana Abreu-Gemma Atkinson-Bipasha Basu- Carolina Patrocino-Carina Bacchi
2008
Lucia Garcia-Maria Sharapova-Niki Ghazian-Nereida Gallardo-Mia Judaken-Letizia Filippi-Alyona Hayes-Tyese Cunningham
2009
Olivia Saunders- Gabriela Endringer- Luana Belletti- Paris Hilton- Raffaella Fico
ronaldo gemma atkinson2010
Gemma Atkinson-Kim Kardashian
2011-…
Irina Shayk

1.IRINA SHAYK… 1986 doğumlu 1.80 boyundaki Rus model, Portekizli yıldızın en son ayrıldığı celebrity sevgilisi… Senelendir süren ve evlilikle biteceği düşünülen ilişki 2 ay önce Rus mankenin CR7’nin annesi ile tartışması sonrası, Ronaldo’nun da ‘hiçbir kadın annemden önemli değil’ sözleriyle son bulmuştu.
ronaldo hilton2.PARIS HILTON ... Birbirinden ünlü iki isim de tek bir ağızdan böyle bir ilişki olduğunu yalanlamışlar ve sadece arkadaş olduklarını açıklamışlardı. AMA hepimizin yakından bu medya ikonu ile Real Madrid’e transferinin resmi olarak açıklandığı 2009 yılındaki geceyi beraber geçirmişler ve fotoğrafları basına sızmıştı.
3.MARIA SHARAPOVA... Dünyanın en güzel tenisçisi olarak kabul edilen Rus raketle 2008 yılında birliktelik yaşayan yıldız oyuncunun ilişkisi, zaten iki sporcunun da çok yoğun maç trafiğinden dolayı uzun soluklu olamamıştı.
ronaldo bermudez4.NURIA BERMUDEZ .. 2006 yılındaki bu ilişki, futbolcu avcısı olan ve 20 değişik yıldızla beraber olduğu söyleyen FIFA menejerinin ağına takılanlar arasında, ülkemizde de FB forması giymiş Daniel Guiza da bulunuyordu.
5.KIM KARDASHIAN..Ermeni asıllı Amerikalı magazin yıldızı ile CR7’nin birlikteliği 2010 senesine dayanıyor. Basın olayı öncesinden duyurmuş ama iki yıldız da bunu reddetmişlerdi. Taaa ki öpüşme fotoğrafları yakalanıp, basına sızana dek!

ronaldo kardaSHIANBU İSİMLER haricinde ‘yukarıda da belirttiğimiz gibi’ kimler yok ki! Yaşlısından gencine, Hintlisinden, Latinine, uzunundan kısasına, sarışınından esmerine birçok ünlü, yeşil sahaların yıldızının tedrisatından geçmiş isimler.. Kimbilir belki de tam tersi:)

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

arkin.aydinlik@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular