https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

IRINA SHAYK’IN RONALDO LANETİ !

Okunması Gerekenler

Bu sene Irina Shayk ile beraberken, neredeyse oynadığı her LA LIGA maçında rakip fileleri havalandırmayı başaran dünya yıldızı, Rus modelden ayrıldıktan sonra 4 senedir ilk kez 3 maç üst üste gol atmayı başaramamıştı!

 

ronaldo irina shaykMadrid basını bu durumu Irina’nın laneti diye ti-ye almış ve 350 dakika süren gol orucunu, tabii ki biraz da hiciv katarak, senelerdir süren birlikteliğin bitmesine bağlamıştı.

 

Şeytanın bacağını Estadio Martinez’de 2-0 kazandıkları Elche maçıyla kıran CR7,  22 Şubattaki bu karşılaşma sonrası tekrardan stop etti ve çıktığı 2 karşılaşmada da gol kaydına muvaffak olamadı.

 

Rus modelin laneti midir, yoksa Ronaldo’nun şansızlığı mı bilinmez ama somut olan gerçek; Ronaldo’nun 13 Ocak’ta oynanan Getafe maçından bugüne dek, La Liga’da sadece 1 gol atabilmiş olması!

Bu arada doğal olarak REAL MADRİD de bu lanetten nasibini aldı ve son 5 haftada 8 puan kaybeden LOS BLANCOS zirvedeki yerini Barcelona’ya kaptırdı.

ABCSPOR

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular