https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

OLUR BÖYLE KAZALAR

Okunması Gerekenler

Bir söz var, diyor ki şey ederim ben böyle hakimi dersen hakime hakaretten 15 sene yersin. Hakikaten tecavüz edersen 3-4 sene yatıp çıkarsın, rızası vardı dersen belki hakimi nikahına da alıp hiç ceza dahi almadan yırtarsın. Burası böyle bir ülke, burada adalet diye bir şey yok ve işin enteresan tarafı da kimse adalet istemiyor aslında, ortada bir adaletsizlik olsun ama benim lehime çalışsın istiyor ve kuyruğuna basılmadığı müddetçe de kimse gıkını çıkarmıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Galatasaray Spor Kulübünün böyle bir isyanı vardı, maç hatta puan kaybetmediler sonrasında, Trabzonspor’un maç fazlasını da düşünürsek şu an 10 puan gerideler, Fenerbahçe lehine gri bir penaltı çalındı halen daha konuşuluyor, kendi adıma ben bu aralar bir şeyler bekliyordum hakem hatası adına, bana kalırsa Jesus da bekliyordu ve bu kez korkulan oldu.
Jesus’un Batsuhayi’ye kafanı kullanmıyorsun demesinin perde arkasındaki olay da zaten buydu, adam hazır ol vaziyette tetikçi bir hakemin aleyhinde bir hata yapmasını bekliyor ve Jesus Dünya Kupası arasına bu puan farkıyla gitmek istiyordu ama hesaplar tutmadı, sürpriz bir mağlubiyet oldu Fenerbahçe adına…
Kendi adıma ben Giresunspor’u hafife almıyordum, Jesus da almamış, Crespo haricinde ideale yakın bir 11’le başlamış. Ferdi ve Crespo ceza sınırında, ikisini birden kenarda oturtayım Trabzon maçı öncesinde dememiş, birini kenara almış, Arda’yı ilk 11 başlatır diyenler de yanıldı, cezalı Batsuhayi’nin yokluğunda Pedro-Valencia yapmış ön tarafı ve Zajc’ı tercih etmiş orta sahada.

Fenerbahçe çok iyi oynamıyor ama takım olarak çok farklı bir görüntü veriyor, bugün de takım olarak fena başlamadılar maça, golü de buldular ama Pedro’nun kırmızı kartla takımı 10 kişi bırakmasının açığını kapatamadılar..

İkinci 45 dakikadaki Jesus’un hamleleri doğruydu, çıkan oyuncular tartışılır. Fenerbahçe 10 kişi kalmamış gibi devam etti oyununa ama defansın bir anlık hatası ve ardından Serdar Aziz’in kaptırdığı top Kadıköy’de mağlubiyeti getirdi..

Hakem dedim, çok ince işler yaptı. Pedro’nun röveşatasına sarı kart verdi, tamamen yanlış bana göre. Endirekt çift vuruş..

Zajc-Arao orta sahası çalışmadı, İrfancan ise kötü ve bencildi, bu kadar sahada kalmamlıydı..

Joao Pedro için konuşmaya değmez, transfer kazığı, Samatta V.2.0.

Fenerbahçe’nin yine en büyük eksiği maalesef santrfor hala..

Önemli bir fırsat tepti Fenerbahçe, ligin en kötü 4 kötü takımından ikisine sahasında puan verdi, bu yol uzun bir yol, ben yine de bu takıma güveniyorum, olur böyle kazalar…

mail: bruno.monte@abcspor.com

twitter: @BrunoMonte1907

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

2024 PARİS OLİMPİYATLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2024 Paris Olimpiyat Oyunları, 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek ve 33. Yaz Olimpiyat Oyunları, 26 Temmuz açılış töreniyle resmen...

Benzer Konular