ISKENDER GENCYani ne demeli ki. Avuçların içinden 2 altın puanı RESMEN hediye etmektir bu maçın özeti! Bulmuşsun 2-0’ı, YASİN adeta felç etmiş Başakşehir’in sağbekini, sen kuruyemişçiden alınan kalitesiz cin mısır gibi “bir türlü PATLAYAMAYAN” BRUMA beyefendiyi alacağına ,YASİN’e gel yanıma diyorsun.

gs belediye 2Olur mu be hocam… AVCI’nın resmen ekmeğine VAKFIKEBİR tereyağı sürmektir bu. 80-85 iki gol, ARENA tek kelimeyle BUZ KESTİ.

Geçen KADIKÖY randevusunu eleştiremem çünkü 7’den 70’ye hepimiz hafta boyu kadro yaptık. İstisnasız Fenerliler de aynı şekilde… O maç iki tarafa da gitti geldi, KUYT kazandı. O maçta şu girecek bu çıkacak LAF-I GÜZAF. Ama ya bu gece!

Zaten kontrollü ama çok ta iyi başlamadığın bir maçta jeneriklik SELÇUK, made in YASİN-UMUT A.Ş iki golü bulmuşsun, REİS çıkmış, El bombası TARIK‘la yürekler pırpır. NOEL BABA‘lığa ne gerek var ki…
Olan oldu. 8 Martta lig biter mi derken, bütün avantajımız uçup gitti. Artık yarın el açıp ANKARA‘da ASAŞ ve 19 MAYIS‘tan gelecek mutlu haberleri bekleyeceğiz. Halk tabiriyle EL ZUCKER‘ıyla FANTEZİ!

gs belediye 3Hüzünle biten ARENA akşamında, akıllı telefonuma gelen 5.5 kişiyle KARTAL‘ı da devirdi haberiyle onurlandım. Geçen seneden beri olabilecek her türlü aksiliğe, parasızlığa, ÜVEY EVLAT muamelesine karşın ERGİN HOCA ve ASLANLARI, Avrupa‘yı kasıp kavuran Fenerbahçe‘den sonra, deplasmanda BEŞİKTAŞ ı da yendiler.

Valla MOĞOLLAR ın efsane şarkısı gibi, bu aslan parçalarına BİRŞEY YAPMALI.

Eyyyy ULTRAASLAN…Bakın bu yönetimde krizi çözemeyecek belli. Açın bir hesap No, bizler destekleyelim.

Yarın ANKARA’dan teselli haberleri gelmesi dileğiyle. KALIN sağlıcakla…

iskender.genc@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz