https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MORAL İŞİ TAMAM, ŞİMDİ SIRA TRİBÜNLERDE..

Okunması Gerekenler

ALP ERALPFenerbahçe sezon başından beri en çok ihtiyacı olan moral ve motivasyona kavuştu. Beşiktaş karşısında iyi futbolla alınan galibiyet, takımın kendine güvenini tekrardan getirecektir.

Sezon başından beri çokça eleştirilen İsmail Hoca’ya öncelikle hakkını teslim etmek lazım. Alves’in kırmızı kartı öncesi Galatasaray karşısında da çok etkili bir ilk devre oynatmıştı, bugün de Beşiktaş karşısında müthiş bir ilk devreye imza attı.

emenike gol 2Fenerbahçe’de tek tek oyunculara girmeden, en çok dikkat çeken takım halinde verilen mücadele, son derece başarılı pas trafiği, kanatların verimli şekilde kullanılışı ve bol bol pozisyona girmekti. Demek ki yavaş yavaş tekrar takım oluyor Fenerbahçe!

Haftalardır yazıyoruz, bu takımın eksikliği moral ve motivasyon. Bugün Fenerbahçe Olimpiyat Stadı’na belki de tarihinde son kez çıktı ve sadece 3 puanla ayrılmadı çoğu zaman kendisine uğursuz gelen bu stadyumdan, en çok ihtiyacı olan moral motivasyonu da kazandı.

Şimdi artık sıra taraftarda. Liderliğe yükselen futbolcularına verilecek en güzel hediye onları haftaya dolu tribünlerle karşılamak olacaktır. Eğer Kadıköy’de haftaya tribünler eskisi gibi tamamen dolarsa ve coşkuyla takımını desteklerse, emin olsunlar aynı coşkuyu futbolcular da sahada göstereceklerdir.

fb gol 3İşte o coşku da eklenirse Fenerbahçe’nin futboluna, zaten rakiplerine göre daha iyi kadroya sahip olan Fenerbahçe farkını farkettirecektir!

Şimdi sıra taraftarda. Küskünlükler, kırgınlıklar bir tarafa. Artık tekrar tribüne dönüş vakti..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

alp.eralp@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular