ISKENDER GENCMaç -10 derece de, adeta biz pistinde başladı. Bakmayın yerden ısıtmaya mısıtmaya, zemin çok ta iyi değildi. Sneijder bu kadar ürkek başladıysa, sorunun cevabı da belliydi zaten! Cimbom ilk ciddi bol girişiminde YASÌN’le golü bulunca, puan kaybı olur mu stressi yerini Olacak şarkısına bıraktı. Ve Yeşil sahalardaki ustalığını yeşil çuhalarda da gösteririm ben meydan okumasıyla SERGEN, maç yazıma başlığını veren kumarını oynadı!

gs sivas 6Dakikalar 35’i gösterirken, orta sahada MELO’suzluktan kıvranan sarı kırmızılıların imdadına yetişti. KADÌR OUT, BATUHAN ÌN !

Ìbrahim, Aatif, Utaka derken bir de Batuhan, FAZLASIYLA FANTASTÌK oldu. Aslında Melo fit olarak sahada ve Sneijder biraz gününde olsa, G.SARAY bu maçı çok daha rahat kazanırdı. Açıkçası SERGEN, elinde kötü kağıtla şansını çok zorlayan kumarbaz’dan farksızdı. Herşeye rağmen, tartışılan bir faul sonrası Aatif imzalı golle oyuna ortak olsa da, OLMADI !

Soğuktan çokta etkilense de, istediği kombinasyonları kuramasa da, Hamzaoğlu’nun talebeleri kazandı ve KADIKÖY’e 1 Kala çok önemli virajı kayıpsız geçti.

gs sivas 3Tabii ki bazı notları da es geçmemek lazım. Sabri nasıl bir Adam ben hala çözemedim! Dün 1 ay sonra yine geldi,sağda kanayan yarayı durdurdu. Koray ise Dortmund’un neden direkt satmayıp, sadece kiraladığını ispat etti. Olcan çalışkan, Hamit ile Selçuk ta didindi durdu.

Çok ama çok çekişmeli geçen yarışta, herhalde en AZ hata yapan ve daha da önemlisi, en AZ MHK’den canı yanan ÌPÌ göğüsleyecek gibi…

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz