https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KLASİK SENARYO

Okunması Gerekenler

yunus aydin” Klasik senaryo.. ”

Pınar Karşıyaka düşük bir bütçeyle harika bir işe imza attıktan sonra maalesef ki beklenen senaryo ile karşı karşıya kaldı. Düşük bütçeli büyük kahramanlar, özellikle yabancılar takımdan bir bir ayrılıyor. Dixon, Strawberry, Palacios, Diebler, yerlilerde ise şuan Barış Hersek.
Oyuncuların gittiği takımlar

Diebler- Anadolu Efes
Strawberry-Olympiakos
Dixon, Barış Hersek-Fenerbahçe Ülker
Palacios-Gideceği belli ( Milano büyük ihtimal )

 

ksk 101Diebler-Dixon transferlerinin Fener ve Efes tarafından resmi olarak açıklanmama nedenleri TBF’nin yabancı bonservislerini kaldırdıklarını resmi olarak açıklamasını bekliyorlar. Bu da Karşıyaka için ciddi bir zarar. Şampiyonluğa birlikte gittikleri oyuncuları takımdan ayrılırken para kazanamayacaklar. Yabancı liglere gidenlerden ise kazanacaklar.

Neyseki koç ve taraftarı halen yanlarında. Ayrılmayada niyetli gözükmüyorlar. Ufuk Sarıca’ya ligden birçok teklif geldi, en başta da Beşiktaş vardı. Detmann’ın kulübe sponsor ve bütçe hakkında 10 gün süre verdiğini biliyoruz ama maalesef ki oradada birçok olay netlik kazanmış değil. Panathinikos’tan teklif geldiği haberi de doğru değil koç Sarıca’ya, kendisi de yalanladı. Onu kaybetmek belkide ruhun da bir parçasını kaybetmek olabilirdi Kaf Kaf için.

ksk 100Yeni sezon için kesinleşen transfer eski oyuncuları Can Altıntığ, Fenerbahçe Ülker’den sene içinde Trabzonspor Medical Park’a kiralık gönderilmişti. Orada Eurochallange’da Avrupa 2.liği yaşadı ve takımın en çok verim aldığı yerlilerden diyebiliriz. Biraz zayıf bir transfer ancak daha Kaf Kaf’ın resmileşen tek transferi. Takımdaki rolü ne olacak çok önemli.

Bir diğer kesinleşmeye yakın olan transfer ise Kerem Gönlüm, ruhuyla oynayan bir oyuncu. Karakterine de yakışan takımların başında gelir herhalde Kaf Kaf. Resmileştiği zaman yazmak daha doğru gibi ama hayırlı olsun diyebiliriz son Şampiyon’a..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

twitter : @yunusaydincom

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular