https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

CRISTIANO RONALDO RIO’DA !!

Okunması Gerekenler

Önceleri sadece bir fikir olarak ortaya atılan CR7’nin Olimpiyatlarda mücadele etmesi, gerçeğe dönüşebilir çünkü Ronaldo kananından bugüne dek olumsuz bir açıklama gelmedi!

Yani daha önce 2004 Atina’da da yer alan dünya yıldızı futbolcu, 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda mücadele edecek Portekiz Milli Takımı’nın kadrosunda yer alabilir. Kurallara göre takımlar, oyunlara 23 yaşın üzerinde 3 oyuncu götürebiliyor. Portekiz Futbol Federasyonu Başkanı Fernando Gomes de Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo’nun bu üç oyuncudan biri olabileceği görüşünde.

Gomes, “23 yaşın üzerinde 3 oyuncu götürme hakkımız var. Ronaldo da gündemdeki isimlerden biri. Ama bu konuda henüz resmi bir görüşme yapmadık” ifadelerini kullandı.

Gerçekleşir mi, bu yoğun maç trafiğinde oyuncu ne karar verir, menajeri ve sponsorları ne der bilinmez ama bilinen gerçek; olur da Rio’da yerini alırsa, turnuva beklenildiğinden de fazla ilgi çekecek demektir!

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

KAVUKLU ile PİŞEKAR

Bayern Münich’in 2006 senesinde batmak üzere olan, o dönemki en büyük rakibi Borussia Dortmund’u, faizsiz ve kefilsiz olarak verdiği...

Benzer Konular