https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KIZMAK DARILMAK YOKKKKK…

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCKIZMAK DARILMAK YOKKKKK…

gs akhisar 3Pazartesi akşamı yaşanan kötü ötesi futbol ve 4 yıl sonra tadılan BEŞİKTAŞ yenilgisi, bir de açık kanal..3 bin seyirci iyi bile sayılırdı.

Sırtı dönük başladılar,gol mol de dinlemeden 90 dakika “YÖNETİM İSTİFA”deyip durdular. Kızmak, darılmak yok. Sonuna kadar HAKLIYDILAR !

Belki son 4 yıla bakınca en doymuş, en mutlu seyirci kitlesi ama futbol dünü olmayan, hep bugünle yaşanan bir aktivite.. HASAN ŞAŞ, HAKAN ŞÜKÜR’lerin ıslıklandığı bir ülkede, ÖZBEK beyin dahiyane icraatlarıyla protesto edilmesi çok normal..

gs akhisar 2Benim ilk yarıda izlediğim G.SARAY son iki ayın en iyisiydi. Meshur bir klasiği hatırlattı bana; “AÇ SINIFIN LANETİ”. Az süre alan, aç olanlar iştahla saldırdı, mücadele etti. TARIK açıkçası her gün üstüne koyuyor. Eskişehir günlerine dönüyor. BİLAL için haksızlık yapıldığına bir kez daha kanaat getirdim.

Pazar günü aynı rakiple bir nevi test maçı oldu bu. Anlamadığım P.tesi takımda oyuncu değişikliği yapmayı unutan ve 2 değişiklikle yetinen DENİZLİ’nin 84’te WESLEY’i,90’da da İNAN’ı oyuna alması enteresandı.

Hafta arası morali oldu ama seyirci desteğini kaybeden DURSUN beyin, takımdan daha zor işi, BU KESİN.!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

 

Son Haberler

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

Ne kadar güzel pankart asmışlar numaralı tribüne :" Sizinle gurur duyuyoruz". Trabzon'daki linç ortamından başları dimdik çıkan, birbirlerine destek olan,...

Benzer Konular