https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KAOTİK

Okunması Gerekenler

KAOTİK

Her oynanan maçın değerli ve kazanılması mutlak olduğu virajları, savrularak dönen Fenerbahçe Beko, ömürlere kast ede ede ilerlemeye devam ediyor.

Yine Westerman ve Thomas’ın kenardan gelerek verdikleri katkıya her hafta büyüyen oyunuyla katılan Vesely ve hangi pozisyonu nasıl oynayacağına karar vermekte tereddüt ederek hareket eden aslında son haftalarda skor ve asistleriyle işleri kolaylasa da, yürekleri ağızlara getirmeden bitiremeyen Sloukas’ın omuzlarında yükseldi takım.

On yedi top kaybı ki,yarısından fazlası her hafta olduğu üzere komik sayılabilecek nitelikte, karşılığında aynı sayıda asistle biten, ribaundlarda üç uzunun kararlığıyla üstünlükle geçilen bir geceyi daha geride bıraktık. Düşündürücü olan kısım topa yön veren üç kısa; Westerman, Sloukas ve De Colo’nun yapılan on yedi top kaybının on birinde imzalarının bulunması. Çözülmesi gereken hala bir çok problem varken takımın kendi kendine kaotik ortamlar yaratması, üstelik bir anda çift hanelerde farkı yakalamış giderken sorun çözücü olamamak üzücü. Her şeye rağmen kazanmak ise çok değerli.

Daralan fikstürde bundan sonra oynanacak maçların hiçbirinde kolay hatalara yer yok. Bu bilinçle hareket etmek gerekiyor. Dikkat, itina ve konsantrasyon sarı lacivertlilerin önündeki yolu kolaylayacak. Basit oynamak, kararlı olmak ve her detayı düşünerek geçme zamanlarındayız.

Her galibiyet mutlaka güven verecektir.
Her oyuncu mutlaka katkı yapmak isteyecektir.

Topun paylaşımını arttırmak, iç dış dengeli oynamak ve basit hata yapmamak play off katılımının anahtarları…

mail: omer.kocsan@abcspor.com

twitter: @omerkocsan

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular