https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

DÜNYA KUPASINDA İZLEYEMEYECEĞİMİZ AVRUPALI YILDIZLAR!

Okunması Gerekenler

DÜNYANIN en büyük yıldızlarından bir çoğunu Brezilya’daki Dünya Kupasında seyretme imkanımız olacak ama ya milli takımlarının çok güçlü olmaması ya da sakatlıklardan dolayı turnuva dışında kalıp, bizim gibi TV karşısında seyredecek birbirinden ünlü AVRUPALI oyuncular da olacak!
Mesela mı? İLK AKLIMIZA GELENLER .. PSG’nin İsveçli yıldızı ZLATAN IBRAHİMOVIC ve Real Madrid’in Gallisi GARETH BALE..
Seneye Bayern Münih forması giyecek olan Dortmund’lu LEWANDOSVKI de, Polonya Brezilya vizesi alamadığı için dışarda kalan ünlü forvetlerden bir diğeri..
Daha çok isim var ama sizleri sıkmadan en uçtan en başa dönelim ama kareyi tamamlamış olalım ve  listeyi 4 kişiyle bitirelim.  Dünyanın BUFFON VE NEUER ile birlikte en iyi 3 kalecisinden biri olarak gösterilen Chelsea’lı Çek kaleci PETER CECH.

Bu isimlere eklenecek; Chelsea’lı beton sağ bek Sırp İvanovic, Arsenal’in her attığı önemli golde arkasında bir ölü çıkartan ve adı ‘Ramsey Lanetine’ çıkan orta saha oyuncusu Aaron Ramsey, Bayern Münih’in genç defans ve orta saha oyuncusu Avusturyalı David Alaba, Napoli’de özellikle bu sene bütün spot ışıklarını üzerine çeviren Slovak orta saha oyuncusu Marek Hamsik gibi isimler de bir kalemde aklımıza gelenler..

Bunlara tabii ki sizlerin de ekleyeceği veya çıkartacağı isimler vardır ama ABCSPOR ekibi olarak aklımıza gelen ilk ve ikinci 4.lüleri bu oyunculardan belirledik.

Son Haberler

KAVUKLU ile PİŞEKAR

Bayern Münich’in 2006 senesinde batmak üzere olan, o dönemki en büyük rakibi Borussia Dortmund’u, faizsiz ve kefilsiz olarak verdiği...

Benzer Konular