DİLSİZLER ORDUSU, KAVAL SESLERİ !!

Okunması Gerekenler

HER HAFTA ÖNCEKİNDEN İYİ OLUR

HER HAFTA ÖNCEKİNDEN İYİ OLUR Galatasaray maçı sonrası Erol Bulut'un açıklamalarını dinliyorum: Rakibi, rakibin gecen seneden beri bir arada oynayan birbirine...

FENERBAHÇE GELİYOR AMA…

Fenerbahçe geliyor ama.. En son yazımdan sonra, transferler bitmeden yazı yazmama kararı almıştım. Ama kötü haber: dayanamadım. Dünkü maç sonrasında...

GÜVENOYU

GÜVENOYU Bir insan yeteri kadar cesur değilse aşka bulaşmayacak arkadaş. Fenerbahçe sevgisi de bir aşktır, yeterince cesur değilsen de kabul etmeyeceksin...
brunoBirine işkence yapmak istiyorsan, umut ver demiş filozof. Gerçekten de en büyük işkence umut ve ben artık umutlanmak istemiyorum.
27 haftada 44 gol üretebilen bir takımın nesinden ümitlenelim ki ? Şampiyonluğu hakedecek bir oyunu zaten oynamadık da, son düzlükte oynarız hiç değilse, son 10 maçta oynadığımız oyunla şampiyonluğu hak ettik derdik en azından. 3 maçtır kazanamıyoruz, attığımız gol sayısı ise bir. 
fb gs pereHani çevremizde bazı insanlar vardır ya, kapasitelerini çok iyi biliriz, ciğerini biliriz hatta. Bi gün bi bakmışsın, almış başını yürümüş.  Çok iyi bir mevkide veya herifçioğlu servet sahibi olmuş.
-Ulan bu herif bu mallıkla nasıl buralara geldi deriz ya. 
Pereira’nın bir çok arkadaşı bunu diyordur, emin olun. Bu adamın Hikmet Karaman’dan fazlası nedir ki bu seviyelerdeki takımlarda iş bulmuştur, hayret ki ne hayret.
Bilime inanmıyor, hadi onu geçtim. Antrenman bilgisi de yok, takım dökülüyor. 
Taktik bilgisi zaten yok, çok defansif bir anlayışı var. Oyun okuma felaket. Son iki maçta yaptığı değişikliklerden sonra Fenerbahçe kaleye gidemez oldu, o kadar yani.
Liderlik vasfı yok, yıldızları yönetemedi. Van Persie’den ayar yedi, Nani trip attı, Fernandao ha keza, Alper gider yaptı, Diego el kol hareketi yaptı, en son da Caner.
pereira rvpBu oyuncular önemli takımlarda oynamışlar, anlamazlar mı Hoca’dan ? Yapmışlardır aralarında muhabbetini. Bu herif hoca moca değil demişlerdir kesin. 
Caner, “kendisini çok uyardık” diyor, “göz göre şampiyonluk gitti” diyor. 22 dk ayağına top değmeyen Souza’yı göremeyen hocaya trip attıysa Caner, kına-ya-mıyorum kendisini, alnından öpüyorum. Yoksa Caner’in yaptığı affedilir şey değil.
Pereira gidici, o besbelli. Günah keçisi Pereira mı ? Öyle olacak. Nani ve Rvp’ye gelen dev teklifi görmezden gelmek bir kenara, 10 yaşındaki çocuğun bile 10 numara ve santrfora ihtiyaç var dediği ortamda transfer yapmamak başlı başına bir cinayetti.
Basketbol şubesinin hocası Jose Mourinho,  futbol şubesinin sorumlusu İsmail Kartal. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ayol ?
zoc 230-40 milyon Euro’yla  kadro kur, Avrupa’da final oyna. Çaktı köfteyi. 15 milyon harcandın mı bayan basketi de Avrupa şampiyonu yaparsın ama yemezler. Onlar teselli olur. Teselli istemiyoruz, ana branşta da başarı istiyoruz.
Dilsizler ordusu, kaval sesleri, Pazartesi günü de La Fontaineden masallar…
Fenerbahçe’nin büyümesini istemeyen dış mihraklar, Fenerbahçe düşmanı federasyon, Fiko oyuncularımıza transfer teklif etti, ne kadar safmışız Terraneo kandırdı, paralel yapı. 
Bir yerlerden tanıdık geldi mi ?
twitter : @BrunoMonte1907

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

HER HAFTA ÖNCEKİNDEN İYİ OLUR

HER HAFTA ÖNCEKİNDEN İYİ OLUR Galatasaray maçı sonrası Erol Bulut'un açıklamalarını dinliyorum: Rakibi, rakibin gecen seneden beri bir arada oynayan birbirine...

FENERBAHÇE GELİYOR AMA…

Fenerbahçe geliyor ama.. En son yazımdan sonra, transferler bitmeden yazı yazmama kararı almıştım. Ama kötü haber: dayanamadım. Dünkü maç sonrasında birkaç kelam etmesem ayıp olacaktı....

GÜVENOYU

GÜVENOYU Bir insan yeteri kadar cesur değilse aşka bulaşmayacak arkadaş. Fenerbahçe sevgisi de bir aşktır, yeterince cesur değilsen de kabul etmeyeceksin öyle görevleri, bu sözlerim Erol'a.. Bir...

SAVUNMA TAMAM SIRA HÜCUMDA

Kadro açıklandığında iki isme burun kıvıranlar oldu Fenerbahçe'de. Ozan ve Deniz. Önce Ozan'dan başlayayım. Erol Hoca'nın Ozan üzerine yaptığı plan tuttu diyebiliriz. Rakibe ön...

TATSIZ TUZSUZ

TATSIZ TUZSUZ Sezonun ilk derbisi Galatasaray Fenerbahçe. Güzel ve gollü bir maç beklerken, iki takımın da kontrollü ve defansta hata yapmayayım, atarsam atarım mantığında olması...

Benzer Konular