https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

DİL ALTI HAPLARI..

Okunması Gerekenler

BULENT BILIRGENBeşiktaş taraftarı kardiyoloji bölümlerinin müdavimi olacak bu gidişle..Eğer birkaç hafta daha dayanırlarsa karada ölüm yok onlara! Takımları bugün de çok rahat götürdükleri ve biraz lakayıtlikden dolayı da farkı bulamadıkları maçı yine zora soktu ve insanlara dil altı haplarını yutturdu ..

bjk karabuk gol 2İlk yarı gol olmasa da kalitesini çok belli etti Karakartallar.. Karşılarında tipik bir Tolunay Kafkas takımı bulunca oyunu rakip sahaya yıkmasını bildiler. Tolunay Kafkas demişken bu anlayıştaki Teknik Direktörlerin hala Süper Ligde iş bulmalarını görmek üzücü. Siyah Beyazlılar, ilk yarıda çok pozisyon bulamamalarının sebebi, hucüm daki oyuncularının temposuz kalmalarının yanında Karabük’ün defans konsantrasyonunun bozulmaması idi. Demba Ba , Sosa , Töre ayağına taş bağlamış gibi oynarken, Frei topla buluştuğunda anlamsız hareketler yapıyordu..

İkinci yarı ise ilk 10 dakikada herşey bitmişti sanki.. Biraz tempo biraz beceri çok çabuk çözdü Karabük’ü.. Siyah Beyaz’a gönül verenler tam rahatlamıştı ki ard arda gol kaçırma yarışına girdi oyuncular. Her pozisyonun ardından, taraftarlar ya sabır çekip inşallah aramayız düşüncesine kapılmışlardı ki Ersan Gülüm’ün dahiyanece yarattığı gol ile panik zamanlarını yine yaşadılar. İsmail golde Ersan’dan sonra ikinci suçludur ve ondan önce aynı tip pozisyonlarda rakibine şanslar vererek hucumda da etkisiz kaldığı bu maçta kötü bir sınav verdi.

bjk karabuk mustafa kirmiziHerşeye rağmen lider liderliği hakediyor. Ülkenin en çabuk paslaşan ve en yaratıcı oyuncularına sahip takım Beşiktaş.. Beraber gidip beraber geliyorlar.. Defansta yaptıkları acemilikler bu ligin heyacanlı devam etmesini sağlayacak gibi görünüyor. Spor kamoyunun FB ve GS takımlarının devre arasında yapacakları takviyeler ile yine ilk 2 sıranın değişmezi olacakları goy goy ları bir yana, Beşiktaşin ‘Stoper ve Sağbek’ mevkilerine yapacağı kaliteli takviyeler bu takımı UEFA Avrupa liginde ilk 4 arasına sokacaktır.

Son olarak, Volkan’nın Melo’nun Emre’nin tüm yaptıkları yanında yılda ortalama 1 kez kırmızı kart görmesi,  Mustafa Pektemek’in kafa yedikten 30 saniye sonra kırmızı kart görmesini açıklıyor. Mustafa Pektemek gibilerin bu sahalarda yeri yok!

Yaşasın ağlamanın, çirkefliğin,ç ingeneliğin, emek hırsızlığının destekçileri büyük abilerimiz..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

bulent.bilirgen@abcspor.com

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular