https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

CRISTIANO RONALDO-SHAKIRA YARIŞI TAM GAZ DEVAM EDİYOR!

Okunması Gerekenler

Sanat dünyasının en önemli yıldızlarından SHAKIRA ve futbol arenasının en önemli iki isminden biri olan CRISTIANO RONALDO arasındaki sosyal iletişim ağları rekabeti tam gaz devam ediyor!

RONALDO geçen ay Facebook’da +100 MİLYON takipçi barajını geçen ilk sporcu olmuş ve dünyada en çok takip edilen kişi olan Shakira’nın arkasında 2.sıradaki yerini sağlama almıştı.

Bu iki isim dışında FACEBOOK’da 100 MİLYON’u geçebilen başka ünlü yok!

Bu arada 3 ve 4.sıralarda da iki ünlü şarkıcı Eminem( 96M) ile Rihanna(90M) bulunuyor.

ronaldo shakiraDiğer önemli iletişim ağı TWITTER’da ise +25 Milyon follower’ı olan 15 ünlü bulunuyor ve bu iki isim orda da zirvede olmasalar da TOP15 arasındalar…

TOPLAMDA ise; CR7 Ermenistan maçında kırdığı yeni rekorla takipçi sayısında yine hızlı bir yükseliş yakaladı ve gördüğünüz üzere Kolombiyalı şarkısı Shakira’yı geçmeyi başardı..

BAKALIM bu sanat ve spor dünyası arasındaki rekabetin akibeti ne olacak veya bir 3.isim çıkıp bu iki ünlünün önüne geçmeyi başarabilecek mi?

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular