https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

HİÇ KIRILMAYACAK SERVİSLER!

Okunması Gerekenler

ALEN OSEPYANİlk yarıda gene iş bitmişti 8-0 başlayan maçta..  Rotasyon manyağı yaptı Obradovic Galatasaray LH cephesini, formda Goudelock, bu sezon görmeye alışık olmadığımız Melih Mahmutoğlu, taraftarla problem yaşamış Ricky Hickman, her Galatasaray maçının kahramanı Emir Preldzic ve iyi savunması ile Arroyo’yu çok iyi savunan Kenan Sipahi ilk yarı katkı yapmayan kalmadı Fenerbahçe cephesinde, 50 sayıyı buldular ilk 20 dakikada.. Vessely ve Bjelica da çok istediler.
FB GS 3Galatasaray ne mi yaptı , vallahi benim gibi seyrettiler, zaten ilk 5 o kadar yoruldu ki, kenara gelip ordan sahaya geri dönen ilk 5 kişi sahaya döndüğü an iş bitmiş fark 20’lere geldi. İlk yarıdaki bence en önemli istatistik bench sayılarıdanki 30-8′ di ki bu da tek kelimeyle ilk yarının özeti idi.
Galatasaray Cephesi oyunu bir türlü sete çeviremedi.
2. Yarı özellikle 3. Çeyrekte sarı- kırmızılılar biraz kıpırdar gibi oldu ama bu ivme sadece farkı 10 sayıya indirebildi.. Son çeyrekte ise en fazla 8’e indi fark ama karşılıklı taktik molalarla bir strateji oyununa dönüşen maç hak edenin kazandığı , hakemlerin adının bile geçmediği, Bogdanovic’in 13 sayısı ile yaşadığı derbi galibiyeti, Bjelica 18 sayı ile devlesti.
Galatasaray cephesinde tek olumlu istatistik hücum ribaundlarındaki oldu 20-8’lik üstünlük oldu.
FB GS 4İlk çeyrekte başlayan, ikinci periyodda çoğalan, 3. Periyodda 21 sayıya kadar yükselen farkın bu kadar istekli bir seyirci ve geniş rotasyonlu bir takıma karşı kapanması imkansız idi.
Galatasaray’da ben en çok gene Micov’u beğendim,  Fener’e maçı getiren isim ise çok sayı atanlar Bjelica veya Bogdanovic’in yanısıra Emir Preldzic’di. Maç 85-74 bitti.
Gecenin özeti; ligin normal sezonunu üstte bitiren takım şampiyon olur!
6. Haftada bunu rahat rahat yazıyorum, zira bu servisler kırılmaz. Evinde ikisi de sabaha kadar kaybetmez..

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular