https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ÇALGICI KARISI BİNNAZ, ESNAF KARISI BİNNAZ….

Okunması Gerekenler

Ne şarkıydı değil mi sevgili tilkikolikler.. 90’ların sonunda bu şarkıyla hit olan ve geçenlerde hayata gözlerini yuman sevgili CİGULİ’yi de bu vesileyle rahmetle anmış olalım….

İSTANBUL’da geçen gün (primanette/behramkale) teklerimizin oturması bugün için bizi daha da motive etti. 4.ayakta ki BİNNAZ Bugün için size vereceğim bankom!

Öyleyse ne diyoruz; HADİ GİDELİM FİNALE..

1.AYAK…Teori basit, bu grupta öne çıkan 1 No’Lu BAYINDIRBEY kazanır ya da koşu karakolluk olur. 45 kiloluk ERCÜMENT, 4 gün arayla koşacak MEYDAN, kalite sayılabilecek KABAKÇI ve diğerleri.. Ya 1 tek ya 1,5,3,4, ya da HEPSİ. Karar sizin!

2.AYAK…Son iki yarışındaki 2.likleri gözümü okşayan 7 ZAMAN YOLCUSU ile bir türlü kazanamayan BRAYMIN arasında ki birincilik mücadelesine, bir yarış gören SOĞUK NEFES de katılabilir!

3.AYAK…Günün en yüksek ikramiyeli koşusunda, sırasıyla KAŞEN, DARK RAİN, GAZELLA, KIRBY DRIVE ve MY DAUGHTER ayırım yapılmadan kuponlarda işaretlenmeli..

4.AYAK…Yazının başlığına hayat veren 4 BİNNAZ, bugün için tilkicilerin kalesi konumunda!

5.AYAK…3 yaşlı Arapların bölünen MAIDEN yarışının ikincisi buram buram, en az 10 ganyanlı at gelir diye bağırıyor! Her ne kadar AŞKARBEY ön planda verilse de HEPSİ HEPSİ en doğrusu..

6.AYAK… Açık yarışlarda bile başarılı koşuları olan KIZÇEM bugün için benim kafa atımdır. Made in KURTEL yapımı LIGHT FOOT, ALL SHANTI, MYSTCAL LADY diğer şans verdiklerim..CUMA’ya yine burdayız..

ALTILI TAHMİNİMİZ..(1,5,4,3) / (7,2,9) / (7,6,5,4,1) / (4 TEK) / (HEPSİ) / (5.1)

Ve gündüz KOCAELİ için SON UYARILARIMIZ(Yeni)..MY SPACE/BAYRAMHAN Tek önereceğim atlar.. KOCAELİ ALTILISI..(7.5.6.2)/(5,2,6,9)/(4,3,2)/(5 TEK)/(3 TEK)/(HEPSİ)..

BOL ŞANSLAR…

istanbul.tilkisi@abcspor.com

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular