https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BACK TO THE FUTURE

Okunması Gerekenler

Back to the Future

Uzun zaman oldu. Futboldan soğuyan taraftarın birçok sebebi vardı. Gelen gideni arattı, stada gitmek hala sıkıntı, trafik hala dert, financial fair play kulüplerimizde çözüm bekliyor, döviz sözleşmeler Türk Lirası’na dönecek mi, VAR mı yok mu, gibi satırlar dolusu başlık futbolda konsensüs ve çözüm bekliyor.

En son ne zaman yazdık bilmiyoruz ama geriye dönüş için bahane lazımdı. Oynanan futbolla geleceğe dönüş için fırsat oldu. Şampiyonlar Ligi olmamız gereken yer, o kupa buraya gelecek ise müzeye dönüş için bize gereken.

Takım iyi, sol bek iyi, kanatlar iyi, golcü lazım ama takım oynuyor, taraftar statla barışmış, kaleci zaten emektar, kulübe zengin, bir de kulüp zengin olsa.

Futbolu özlemişiz. I love you Luce ile Milli Takım’da ışık görünüyor. O zaman biz de bu köşede yavaş yavaş ısınalım, futbolla barışalım.

Avrupa Avrupa duy sesimizi…

CÜNEYT DİRİCAN

mail: cuneyt.dirican@abcspor.com

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular