https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

SÜPER BAŞLANGIÇ

Okunması Gerekenler

SÜPER BAŞLANGIÇ

Maçtan önce 3-0 kazanırız diyen oldu mu? Ya da süper bir başlangıç yapar fark atarız deseler? Eğer konu Galatasaray ise herşey mümkün. Santrafor yok, transfer yok ama Fatih Terim var. O varsa bir yolunu bulur.

 

Galatasaray maça çok hızlı başladı. 9. dakikada Rodrigues, maçın yıldızı olacağını attığı golle gösterdi. İlk 15 dakika top Rusların ayağına değmedi. Golün rehaveti ile skoru korumaya erken başladı takım.

Geri yaslanınca Lokomotif de normal olarak daha çok rakip alana girdi. Galatasaray ilk yarı biraz şanslı olmasa devre beraberlikle bitebilirdi.

İkinci yarı tam tersi bir görüntüde başladı. Bu sefer Galatasaray 15 dakika topu göremedi. Neyse ki bu baskı gol getirecek cinsten ataklar yaratmadı. 60.dakikadan sonra biraz toparlanıp rakip alana girmeye başladılar.

Eren’in frikikten Drogba tarzı golü maçı çeviren dakika oldu. Bu golden sonra Rusların da inancı kalmadı. Galatasaray biraz akıllı olsa maç beşe giderdi. Son dakikada kazanılan penaltıyı son dakikada oyuna giren Selçuk gole  çevirerek maçın sonucunu belirledi. 3-0.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: cem.demircioglu@abcspor.com

twitter: @cemdemircioglu

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular