AZAP

Parayla saadet olmaz önermesindeki para Türk Lirası bu kesin.

Parayla saadet olmaz önermesindeki para Ali Koç’un cebindeki Dolar’lar da değil, bu da ispatlandı..

2 aydır hoca arıyor Ali Koç veya biz öyle sanıyoruz, bu kadar tantanaya İsmail Kartal’ı getirdi takımın başına, sezon sonu bu takımın başına Löw gelmeyecekse Ali Koç başkan olduğu sürece Fenerbahçe sittin sene şampiyon olamayacak demektir, bu da kesin.

Maç için ne yazalım, Ben ilk 11’i beğendim, ben olsam ben de bu 11’i sahaya sürerdim.

Ben olsam Mesut ve İrfan’ı oynatmam da, şimdi adam yeni gelmiş, biraz da politik olmak zorunda, taraftar av-uv eder niye oynatılmıyor bunlar diye, bu 11 bence ideal. Szalai yok, Valencia yok, bu 11 çıkar işte.

Nasıl bir oyun oldu? Denk kuvvetlerin mücadelesi niteliğinde bir maç oldu. Iki takımda galibiyet için sahadaydı ama iki takımda maç boyunca pozisyon üretmekte zorlandılar. Fenerbahçe enine oynadı yine.

Ikinci 45 dakikada Fenerbahçe tesadüfen öne geçti ama skoru koruyamadı, Sosa’nın attığı gol tamamen balıktı..

Rossi’nin oyundan çıkmasıyla beraber Osayi’nin öne geçmesi İsmail Kartal adına akıllı bir hamle gibi durdu, Rossi’nin sağ kanat olmadığını biliyoruz zaten, serbest oynaması lazım bana göre, başka bir oyuncuyu kenara almayı düşünse bence daha doğru bir hamle olabilirdi.

Şimdi Rossi ne yaptı diyenler olabilir? Ben de diyorum ki İrfan ne oynuyor? Mesut ne oynuyor? Ben ikisinin de oynamasından yana değilim, Muhammed oynasın, Arda oynasın, takılmayın bu adamların ismine..

İsmail Kartal çıkarabileceği en makul kadroyu çıkarmış. Takımın kapasitesi bu kadar. Daha fazla yazmaya gerek yok, sizin de vaktinize yazık, benim de yazık. Futbol falan yok ortada. Lig bi bitse de kurtulsak..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: bruno.monte@abcspor.com

twitter: @BrunoMonte1907