https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ACI VERİYOR

Okunması Gerekenler

Böylesine erken kopulan sezonları bitirmek çok zor maalesef. Her maç ayrı bir azap. “Acaba mı” diyerek bir umutla geliyorsun stada ama olmuyor. Bir yandan sahada berbat, çaresiz bir futbol diğer tarafta tribünden yükselen protestolar. Çok ama çok acı veren bir ortam.

Benim umudum İsmail Hoca’nın takımı biraz toparlayacağı yönündeydi. Geldiğinden beri defansif olarak bir disiplin katmaya çalıştı ilk olarak. Kompakt olalım, birlikte hareket edelim istedi. Ancak işin hücum tarafı çok kısır kaldı. Kaptığımız toplarla bir kaç hızlı çıkışımız dışında taraftarı heyecanlandıracak hiç pozisyon olmadı.

Son maçlarda hareketliğinden yararlandığımız Osai bugün etkisizdi. Ancak esas Berisha hiç top tutamadı. Bir tarafta arkası dönük her topu saklayan ve arkadaşlarını hücuma çıkartan Okaka diğer tarafta kendisine atılan hiç bir topu indiremeyen Berisha. Sanki bugün iki takım arasındaki en büyük fark buydu. Yoksa inanın öyle çok aman aman bir Başakşehir yoktu karşımızda. Ancak biz onları zorlayamadık bile.

Tabii bundan sonra hocaydı, taktikti, bireysel performanslardı bunları konuşmak belki de gereksiz. Bundan sonrası artık yönetim.konusu. Doğal olarak artık eleştirilerin odak noktasında yönetim ve başkan var. Bugünkü divan kurulunda başkan uzun bir konuşma yaptı. Ben çok yıpranmış gördüm başkanı. Onun da işlerin düzeleceğine dair sanki umudu azalmış gibiydi.
Biliyorum, bizim gibi ona da “acı veriyor” bu tablo ama direksiyonun başında o var ve böyle giderse hem o hem de bizler daha fazla yıpranacağız gibi gözuküyor.

mail: alp.eralp@abcspor.com

twitter: alperalp72

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular