https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ZORAKİ GALİBİYET

Okunması Gerekenler

barbaros guvenirHerkese Merhaba;

Sabah her Saraçoğlu maç günü gibi uyandım ancak kafamda deli deli sorular ve bir o kadar maç hakkında ‘’ Acaba nasıl olacak’’ diye düşünerek maç saatini bekledim. Diyeceksiniz ki neden? Sebebi ise tüm hafta Fenerbahçe’mizin anormal derecede favori gösterilmesi ve bu maçı çok kolay alır diye bir algı oluşturulmasıydı.

Stad etrafında durum nasıldı derseniz; normal olarak iki cezalı tribün, bir önceki haftanın halen acısını unutmamış ve sürekli kendince kadro yapan hatta ‘’İsmail Kartal’dan ‘’ dahi iyi kadro yapacağını iddia eden bir taraftar grubu vardı.  Hocamız hakkında herkes bir şey yazıp söyleyecektir, hele ki Emanuel Emenike’nin forma çıkartıp çıkmak istemesine… Devamında olan olaylara muhtemelen yayın ve basın ekibine en az iki haftalık malzeme çıkmıştır! Hocamız derken kesinlikle yanlış algı olmasın çünkü sezon bitmek üzere ve hoca konusunda başımıza gelen gelmiş artık o bakımdan kendisinin yapıp yapamadıklarını yazmaya gerek yok !

emenikeTribün artık bunu haftalardır haykırıyor ve Emanuel Emenike Fenerbahçe’mizi şampiyon yapsa dahi kimseye artık kendini kabul ettiremez. Hele ki bu akşam olanlar herkesin inanç ve desteğini bitirdi. Tabiki hoş değil tepki ve yuhalanmak ancak kimse o formayı çıkartıp tribüne ve takım arkadaşlarına rest ya da tabiri yerindeyse ‘’GİDER’’ yapamaz!

Tekrar yazmakta fayda var o forma kutsaldır ve çıkartıp beni oyundan al diye herkese soytarılık! yapıp ‘’GİDER ‘’ yapamazsın, yine yazalım o forma kutsaldır ve usulü ve adabınla oyundan çıkarsın , üzerinden kafana göre ‘’atar gibi ÇIKARTAMAZSIN‘’ o bakımdan Emanuel Emenike nerede oynadığının farkında değil halen ve maalesef ona bu farkı anlatacak hoca yada teknik direktör !!!! Fenerbahçe’mizde yok!

fb sowNiye zoraki galibiyet diye sorarsanız; bence sadece çıplak gözle, objektif maçı izlemek yeterli. Bu kadronun, iyi bir teknik kadro ile kötü Türkiye ligini sirkülase edeceği zaten belli ama o iyi teknik kadro olmadığı için 20 ya da 25 hadi 30 milyon Fenerbahçelinin tadını kaçıranların düşünüp aksiyon alması gerek diyeceğim ama kime ve nasıl denir bilemiyorum. O bakımdan halen başkan tarafından yapılan ya da ‘’ Kulüp ‘’ olduk rüyasından uyanmak gerek !

Her hafta olduğu gibi her zaman Lacivertin yanında sarı ya da Sarının yanında Lacivert olmaya devam edeceğim ama bu kadar destekçinin de iyi niyeti ve takıma destek ruhuyla oynanıp manipüle edilmez diye düşünüyorum.

Her hafta olduğu gibi ben teknik yorum yapmayacağım, her ne kadar o yuvarlanan nesneye vurup arkasından koşarak uzun bir zaman geçirmiş olsam da, kafamdaki tek derdim sezonu sıkıntısız ve kimsenin EGO’larının esiri olmadan, sonucuna bakmaksızın sonlandırmak.

BARBAROS GÜVENİR

barbaros.guvenir@abcspor.com

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular