https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ZOR PROGRAMDA PEPE ve BUFFA İLAÇ OLUR….

Okunması Gerekenler

Artık yavaş yavaş sezon sonuna yaklaştığımızda İstanbul’da 7 koşulu ve klasik tek altılılı bir yarış gününde beraberiz.

2.ve Son ayakta kalabalık İngiliz koşularında çıkabilecek yüksek ganyanlı atlar, bu altılıyı uçurur adeta. Yağan yağmurun çimi yumuşattığını da hesap ederek, kuponlarınızı buna göre doldurmanızı tavsiye ederim.!

Önümüzdeki Pazar yarışların ANKARA’da olacağını, Cumhuriyet, Cumhurbaşkanlığı ve Necip Fazıl Kısakürek koşularıyla heyecanın tavan yapacağını belirtelim.Bir son notta Karataş’ın cezası nedeniyle bu büyük yarışlarda at binemeyecek olması..

Geçiyoruz yorumlara…

1.AYAK…Altılının ilk ayağı RÜZGAR 30 koşusunda, çim pistte ve bu mesafelerde çok başarılı olan CABİRE ile son parlak birinciliği ile USAGARA eşit şans verdiğim atlar. Normal koşullarda yarış 7/2 gözüküyor. ABUŞ, ANILBEY ve YOLALAN çok atla, kafadan takla olmayalım diyenlere önereceğim isimler..

2.AYAK…Nerden bakarsanız bakın tam bir çizgi yakalayamamış 17 dişi tayın handikap koşusu buram buram sürpriz kokuyor. Bomboş kilosu ve bomba uzmanı aprantisiyle SPRİNG ROSE ile açık yarış atı BEYAZ GÖLGE ilk tuttuklarım. MYSTCAL LADY, GREEN LAGOON, KIZCEM sizlere bu koşuda önerebileceğim 5 at..

3.AYAK…İlk yarışında ki birinciliğini çok beğendiğim Yaramaz Çocuk’un ahırdaşı, çocukların sevgilisi PEPE’yi günün ilk bankosu olarak öneriyorum!!!

4.AYAK…Prof.KAZIM KÖYLÜ koşusunda, her ne kadar son 3 yarışını kazanan KATRE ağır favori gözükse de, ben eküri hesabı da yaparak topu topu 5 atın yazılıp bu ayağın rahat izlenmesi taraftarıyım. Özellikle, hele bu koşularda R.Kaya ekürisi varsa, her an herşey olabilir..

5.AYAK…İstim üzrinde olan ve her yarışını bir öncekinden daha iyi koşan AYKAL favorim. ATEN ve ne zaman patlayacağı belli olmayan TEARRA rakipleri olup, Adana’dan burayı hedef yaparak getirtilen AYDEMİRBEY koşunun bomba ismi olur!

6.AYAK…Tilki olarak amacımız, bu kalabalık koşularda sizin elinizi rahatlatıcı tekler verebilmek. Yoksa herkesin bankosu 1.05’lik atı bulup, çarşaf çarşaf ilanlarla övünmek BİZİM KİTAPTA YOKKK.. Ankara’da bu mesafelerde etkili yarışlar yapan ve son günlerin gözde aprantisi H.İ.AKKAYA ile start alacak 1 no’lu BUFFA, bugün için size önereceğim 2.bankomdur!!! Yanına birşey var mı diyene, o gelmezse beni bile yaz ben bile gelirim denecek bir koşu..

HEPİNİZE İYİ PAZARLAR, BOL ŞANSLAR…..

GÜNÜN ALTILISI..……………..

istanbul.tilkisi@abcspor.com

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular