https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ZOR DOSTUM ZOR

Okunması Gerekenler

cem-demirciogluZOR DOSTUM ZOR

Bugünkü maçı herkes Fener maçı öncesi bir deneme sınavı gibi görüyordu. Hatta yönetim bile özel bir prim vererek maçı önemli hale getirmeye çalıştı ama nafile. Ne yapsan olmuyor!

 

gs rize 20Bu saatten sonra zaten iyi bir oyun, hırs,motivasyon beklemek çok da mantıklı değil. Az şans bulan ve genç isimler için belki bundan sonrası bir kendini gösterme sahnesi olabilir. Linnes sağ tarafta yok, Koray var. Kendi sahanda tek forvet Podolski. Umut veya Volkan yok. Yani teknik adam da yok!

 

Maça gelince; çok sey söylemeye gerek yok. Topa kendi sahasında ve orta sahada daha çok sahip olsalarda, sonuca gidememe, pozisyon üretememe, genel bir beceriksizlik hali tüm maç boyu sürdü. Son dakikalarda gelen golden sonra skoru birkaç dakika bile koruyamadılar.

 

gs rize 10Fenerbahçe Konya’da 3 puanı berbat bir oyunla bırakınca, acaba bu oyunu Galatasaray karşısında da devam ettirirse bir umut olur mu sorusu birçok Galatasaraylının aklına gelmiştir. Galatasaray’ın ezeli rakibini kendi sahasında yenip olası bir şampiyonluktan etmesi için; Çok şanslı olması lazım. İlk golü yememesi lazım. Tüm takımın %80 üzerinde performans göstermesi lazım. Hakem faciası olmamalı. Fenerbahçe de bugünkü Konya maçındaki gibi oynamalı. Hepsi bir arada olur mu? Zor. Cimbom için Fener maçından çıkacak en iyi sonuç beraberliktir.

 

Taraftarlar “Yönetim İstifa!” diye bağırmamalı. O zaman kimse üstüne alınmıyor çünkü yönetim diye birşey zaten yok. “Dursun Özbek İstifa” diye bağırmaları lazım. Hatta sürpriz bir Fener galibiyetinden sonra 50.000 kişi hep bir ağızdan…

Yazarın diğer yazıları içn tıklayın

mail : cem.demircioglu@abcspor.com

twitter : @cemdemircioglu

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular