https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

YEŞİL SAHADA KORKUNÇ ÖLÜM!

Okunması Gerekenler

Hindistan yerel liginde BETHLEHEM VENGTHLAN ile CHANMARI WEST arasında oynanan karşılaşmada gol sevinci yaşadığı sırada sakatlanan 23 yaşındaki PETER BIAKSANGZUALA, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

 

Hindistan’ın Burma sınırında bulunan Khawzawl kentinde oynanan mücadelenin 62. dakikasında, Bethlehem Vengthlang adına kaydettiği beraberlik golünü üst üste takla atarak kutlayan Biaksangzuala, bir anda hareketsiz bir şekilde yerde kaldı. Takım arkadaşları tarafından hareketsiz kaldığı fark edilen futbolcu, acilen hastaneye sevk edildi. Kaldırıldığı hastanede omuriliğinde ağır hasar meydana geldiği tespit edilen genç futbolcu, 5 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra yaşamını yitirdi.

 

Bethlehem Vengthlang Kulübü’nden yapılan açıklamada, Biaksangzuala’nın 21 numaralı formasının emekli edildiği duyuruldu.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular