https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

YENİ BİR PERİ MASALI, KEYLOR NAVAS!

Okunması Gerekenler

DÜNYA KUPASI birçok yıldız için hayalkırıklığıyla sona ererken, birçok isim için de adeta bir PERİ MASALINA dönüşmüş durumda..
Bunlardan biri de, dünya piyasasında adı çok duyulmamış Kostarika kalecisi KEYLOR NAVAS.
Senelik SADECE 250.000 AVRO brüt paraya İspanya/Levante’de oynayan 1986 doğumlu kalecinin bonservis bedeli 10 milyon avro’lara çıkmış durumda!
Başta COURTOIS’nin Chelsea’ye dönme ihtimalinden dolayı Atletico Madrid olmak üzere, Liverpool, Arsenal, Napoli ve Leverkusen gibi bilinen kulüplerin de peşinde olduğu söyleniyor.
Bu arada İLK RESMİ TEKLİF de Porto’dan 3 milyon avro ile geldi ama Levante tarafından kabul görmedi.

Yunanistan maçında kurtardığı penaltıyla Kosta Rika’yı tarihinde ilk kez Dünya Kupası’nda çeyrek finale çıkartan Navaş’ın, penaltı atışlarından önce takım arkadaşlarına “Beyler siz golünüzü atmaya bakın, ben birini kurtarırım” demesi ülke basınında manşet olurken, “milli kahraman” ilan edilen Navaş, ülkesinde “dünyanın en iyi kalecilerinden biri” olarak gösteriliyor.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular