https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

WWE TNA’i Satın Almak İstiyor!

Okunması Gerekenler

New York Post’un haberine göre WWE TNA’i satın almak için 2.5 milyon dolarlık bir teklif yaptı. Bir zamanlar Amerika’nın en önemli 2. profesyonel güreş şirketi olan TNA hepimizin bildiği üzere zor günler geçiriyor ve geleceği belirsiz durumda.

Teklif yaptığı söylenen bir diğer şirket ise ROH federasyonunun sahibi olan ‘Sinclair Broadcasting’. Söylenene göre son TNA çekimlerini tamamlayabilmek için Dixie Carter kendi cebinden para koymuş, TNA’in durumu cidden iyiye gitmiyor. The New York Post TNA’in değerinin resmi olarak 40 milyon dolar olduğunu söylüyor fakat gerçeklere baktığımızda bunun çok altında bir değere el değiştirebilir.

Eğer WWE TNA’i satın alabilirse büyük ihtimalle şovu devam ettirmemesi ve ortadan kaldırması, bunun yerine TNA’in arşivini WWE Network’e taşıyarak zenginliğine zenginlik katması bekleniyor. Tabii ki bunun yerine TNA’i WWE içinde bir brand yaparak ‘NXT vs TNA’ gibi bir şey ortaya koyabilirler, bu durumla ilgili ortaya tonlarca senaryo atılabilir.

Ayrıca bu durumda ortada kalan önemli superstarları rosterlarına katmak isteyebilirler, durumdan faydalanarak Jeff Hardy, Drew Galloway gibi isimlerin kontratları ucuza getirilebilir.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular