https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

VOLKAN KİMİN ÜZERİNE YÜRÜMÜŞTÜ

Okunması Gerekenler

Volkan Demirel kimin üzerine yürümüştü?

Cevap: Koeman. Şimdi maç sonu otobüsle geliyorlar ya bunlar Samandıra’ya.. Başkan ağır ceza kesmiş, “Otobüsle gideceksiniz” demiş. Google Map yalancısı olarak söylüyorum yolculuk 4 saat 50 dakika sürüyor. Bence bunlara çiş molası, kek dağıtımı falan da yaptırma ki bu ruhsuzlar leblebi gibi insinler Samandıra’ya. Hah işte orda bunları bir odaya alıyorsunuz. Işıklar karanlık. “lan ne oluyo” diyemiyorlar çünkü Türkçe bilmiyorlar. Sonra ışıkları açıyorsun. Duvarlarda sarı kırmızı bayraklar. O sırada kapı açılıyor. Beni takip edenler bilir, çok öncesinde kızılcık sopası ile dövmek lazım diyordum. Bunu bir flashback hatırlatayım. Neyse devam edelim. Kapı açılmayla yukarıdan sular damlıyor. İçeriye bizim Volkan Demirel giriyor. Elinde bu sefer kalın kütük! Bunlara Allah ne verdiyse dalıyor, “ burası Fenerbahçe” diye bağırarak. Comolli’den başlayor, sonra “Nargile”ciler grubu, sonra da kalanları. Şiddete karşı olan ben bu sahneyi gözlerimle görsem yine bile içimdeki acı geçmez. Neden biliyor musunuz?

Şimdi başka sahne, bu gerçek:

Maçın 26. Dakikası falan.. Oğlum Emre yatağından kalktı su içmek için mutfağa geçti. “Emre yat artık” dedim. Geldi, “tamam baba, aa 1-0 yeniliyor muyuz? Neden hep yeniliyoruz” İçim acıdı, “ sabah konuşuruz” dedim. “Bol şans baba“ dedi. Şimdi ben sabah oğluma ne diyeceğim diye düşünüyorum. İşte bu acı var anlatılmaz.

 

Sende düşünüyorsun  Ali Başkan eminim. Ama sen başkansın. Otobüsle dönünle olmaz bu iş. Ağır cezalar vererek kararlar almalısın. Hiçbir varlık gösteremedik. Sıfır. Neden mi, senin ve yanındakiler yüzünden. Çünkü:

 

  • Karar alamadın.
  • Cocu gitti dedin ama Koeman ile devam ediyorum demedin
  • Ersun ile konuştun, hala konuştum da diyemedin
  • Ersun konuştu, sen konuşamadın.

 

Başkan karar alır, doğru veya yanlış. Ali Şen Aykut ve Oğuz’u attı. Aziz, nicelerinin yanında Alex’i salladı Fenerbahçe’den. Sen ama sen bir karar alamıyorsun. Olmuyor. Biz seni seviyoruz, ne dersen razıyız diyoruz. Sen bir şey demiyorsun. Bizden daha fazla üzüyorsun ama konuşup hareket edecek sensin. Yapamıyorsun. Kafanda yarıya kadar dayanalım var ama MADARA oluyorsun ve milyonları MADARA ediyorsun. Yapma başkan. Her gecenin sabahı olur, yarın sabah NET ol herkese.

Not: Nargileciler grubu, Kuzey Afrikalılar.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: yakup.borekcioglu@abcspor.com

twitter: @Yborekcioglu

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular