https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

VERİLMİŞ SADAKAMIZ VARMIŞ.

Okunması Gerekenler

2 hafta önceki BAŞAKŞEHİR hezimetinden sonra yazdığım yazının sonunda, geçen hafta gittiğim KIBRIS’ta BET OFFICE’deki arkadaşlarıma, sokağımızın sevimli kedisine, dağlara,taşlara bile söyledim “BEŞİKTAŞ KESİN KAZANIR” diye! Sadece ben değil belki herkes söyledi de bizim başkan göremedi bağıra bağıra gelen 2.faciayı..

Teknik direktörlükle,oyun stratejisiyle hiç alakası olmayan bir adamın elinde milyon euroluk takım gün gitgide eriyip bitiyor. Sorsan lidermişiz, yok 6 puanmış yok cart curt. Allah aşkına bizimkine mahallenin nispeten zayıf çocuklarını döven ama biraz kalıplı gelince madara olan delikanlılık derler. Ben geçtim,çoktan unuttum DERBY galibiyetlerini,ş eref golü atar mıyızı düşünüyorum. 80’lerin A MİLLİ TAKIMINA döndük. Şaka olmalı şaka..!

Dün yine ilginç birşeyler denedi TUDOR, öyle böyle devreyi idare etti. Rodrigues ve Feğhouli ile pozisyonda yakaladı. Açıkçası ilk yarı hadi dedim. Ama MUSLERA ikramıyla gelen CENK golünden sonra “tsunamiye “döndü. Bunca yıl ne derbyler izledim, şu 50-80 arası BEŞİKTAŞ’ın kaçırdıklarını saymaktan, dua etmekten, biztttt zzzzttt yapmaktan yoruldum. İnanın 6-0’ı arardık.

Hele NEGREDO’nun o golünü yiyen savunmanın bu ligde şampiyon olması MUCİZE. Farkında mısınız yazının hiçbir yerinde “TUDOR GİTSİN” falan yazmadım. Maşallah neresinde ne boncuk buldularsa bu yönetimin kararlılığı yok. Ne TUDOR’muş be. 3 kupalı HAMZA Hoca’nın, efsane MUSTAFA DENİZLİ’nin, hatta 2 kupalı RIEKERINK’in bile bu kadar şekli, kredisi olmadı. İnsanın aklına “bunun elinde de bir kaset mi var” diye geliyor.

3-0 iyidir iyi.. Geçer gider, unutulur..Allah korudu bizi, verilmiş sadakamız varmış. Haftaya AKHİSAR’ı yener TUDOR, atarını giderini yapar.. Ama alınıyorum, beni de unutmasın kulakları çınlatırken !!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular