https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TÜRK TELEKOM FENERBAHÇE KOMPLEKSİ!!!

Okunması Gerekenler

brunoZaten hiçbir zaman iyi olmayan ilişkiler, basket maçında Mahmut Uslu’ya atılan yumrukla iyice bozulmuş, Galatasaray’ın Ziraat Türkiye Kupasını kazanmasının ardından, Galatasaraylı oyuncuların uçakta yaşamış olduğu abartılı coşku Fenerbahçe’ye küfürle noktalanmış ve iki kulüp arasındaki gerginlik tavana fırlamıştı.

Şampiyon Fenerbahçe bu sefer şampiyona yakışan bir oyun, şampiyona yakışan bir iştah ve şampiyona yakışan bir skorla kendi seyircisinin önünde Kardemir Karabükspor karşılaşmasında adeta gövde gösterisi yaptı.

Maça ise Fenerbahçeli futbolcuların Mancini’ye göndermesi damga vurdu.

Elden ele dolaşan küçük bir pusula kağıdı  nihayetinde Volkan Demirel’in elinden kameralar okutuldu.

volkanŞampiyon Fenerbahçe yazıyordu üstünde.

Roberto Mancini’nin her oyuncu değişikliğinde sahaya giren oyuncunun eline tutuşturduğu, içinde ne yazdığı hala gizemini koruyan pusulaya ince bir gönderme yapıldı.

Bu tip hareketlere gerek var mı tartışmaları da beraberinde gelecek.

Fenerbahçe spor kulübüne küfür ediliyorsa uçaktaki kupa kutlamasında, Volkan’ın da böyle naif bir gönderme yapmaya hakkı  var kanaatimce.

Sanıyorum yine Hıncal Uluç haklı çıktı.

Ne demişti vakti zamanında hatırlayalım:

“Galatasaraylılarda Fenerbahçe  kompleksi bitmez. Çatladıkapısporla oynarlar, takım galip duruma geçer geçmez, Fenere sövmeye başlarlar, korolar halinde. Fener akıllarından çıkmaz.”

Hatta şöyle de ilave etmişti, orası Türk Telekom arena değil, adı TÜRK TELEKOM FENERBAHÇE KOMPLEKSI olması lazım demişti.

Volkan’ın yerinde olsam o kağıda “Fenerbahçe kompleksi bitmez” yazardım!

bruno.monte@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular