tugay kutlu2223 şubat Adana yarışları

*** 1.ayak : İstikrarlı yarışlar yapmasına v iyi durumda olmasına rağmen maidenden bir türlü çıkamayan KARABUDAK (8) binicisi hata yapmazsa hem KARABUDAK hem de yarış hayatının 7. yarışını koşacak olan aprantisi Mahsun Turan hayatlarının ilk birinciliklerini alabilirler. Aprantisi heyecan yaparsa formda jokeyi ile start alacak olan ve eküri avantajına sahip olan AKANDA (1) çok sert rakip olacaktır. YILMAZIM (13) , OLCAY BEY (10) sonraki şanslı safkanlar olup koşunun bombası MARGARİTA (15) gelebilir . DİKKAT.

……………………….

*** 2.ayak : İlk startını kazanma başarısı gösteren GALLOP TO WEST (2) ile BABA ERKUL (4) ilk bakışta şanlı gözüken safkanlar olmakla birlikte bu safkanların eksik koşmasıyla KOZBEYİ (1) ve GOLD CLAMP (3) devreye gireceklerdir.

……………………….

*** 3.ayak : Bu yarış için yaptığı hazırlıklarda göz dolduran ve formunu ilerlettiğini gözlemlediğim HABİLDEN (2) etkili jokeyi ile yarışı kazanmaya en yakın safkandır. Ben bugün için bu safkana güveniyorum ve kuponuma tek olarak yazacağım.

………………………..

*** 4.ayak : 3 yaşlı ingiliz safkanlarının SÜPHAN KOŞUSUNDA hayli zevkli ve çekişmeli bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum. Karataş ile koşmuş olduğu 6 yarışın 4 tanesinde potayı önde geçmeyi başaran FOREVER HERE (4) favorim. Selim Kaya ile start alacak olan EUPRHATES (2) favoriye çok sert gelecektir. Son 3 yarışını kazanma başarısı gösteren FAMILY JOY (3) etkili jokeyi Gökhan Kocakaya ile bu koşuda şanslı olabilecek diğer bir safkandır. Koşuda start alacak olan diğer 3 safkanın açık yarış tecrübeleri olmadığından bu koşuda şanslı olabileceklerini düşünmüyorum.

……………………….

*** 5.ayak : İstatistiklerin sürpriz sinyali verdiği bu koşuda bütçenizin elverdiği ölçüde fazla safkana şans vermenizi öneririm. Ben kendi kuponumda bu ayağı kapatacağım.

…………………………

*** 6.ayak : Buradaki rakiplerine oranla daha iyi durumda olan ve safkanı tanıyan binicisiyle sevdiği mesafede start alacak olan JAKŞİ JİLKI (3) kuponlara 2. tek safkan olarak yazılabilir.

Herkese bol şanslar dilerim…

*** ALTILIM

1.ayak: 8-1-13-10-15

2.ayak: 2-4-3

3.ayak: 2

4.ayak: 4-2-3

5.ayak: HEPSİ

6.ayak: 3

KUPON TUTARI : 24,30 TL

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : tugay.kutlu@abcspor.com

twitter : @liverati

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz