https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TUGAY KUTLU’DAN 10 ŞUBAT İSTANBUL YARIŞLARI

Okunması Gerekenler

tugay kutlu2210 ŞUBAT İSTANBUL YARIŞLARI:

 

*** 1.AYAK:  Bu yarış için hazırlıklarını beğendiğim CANKURTBEY (4) jokeyi Mehmet Kaya ile favorim.  Biraz eksik koşarsa iyi durumuyla BÜYÜK YENER (3) çok sert gelecektir. AKŞENYİĞİT (1) bu iki safkandan sonra şanslı olur.

 

*** 2.AYAK: İstatistiklerin bomba sinyali verdiği bu koşuda kuponlarınıza mümkün olduğunca çok safkana yer vermenizi mümkünse kapatmanızı tavsiye ediyorum. Benim sıralamam : LİRA LİRA (9) , DIRTY HARRY (4) , SHERMAN OAKS (8) , PEPPERONI (10) , TAMERCAN (5) , ŞAFAKHAN (12) , FİNALİST (11) , YAĞIZINOĞLU (6) , SATEN (7), RUNNER CAT (3) , MEMORABLE (2) ve HASRET RÜZGARI (1) şeklindedir.

 

*** 3.AYAK: Eküri avantajıyla start alacak olan ANGEL OF WESTPORT (1) sihirbaz jokeyi ile KARATAŞ ile günün en güvenilir bankosu olacaktır. Ben kuponuma tek olarak yazacağım.

 

*** 4.AYAK:  Çalışmalarında fazla zorlanmayan GÖKKALE (5) favorim. Formda jokeyi ile start alacak olan BUZKAYA (1) unutulduğu günlerde gelir biz bu yarış unutmayalım. Bu yarış için yaptığı hazırlıklarında adeta uçan KIRKPINAR (6) sonraki şanslı safkan olup KURTÇABEY (7) ve ekürilerden YOLALAN (9) sürprizde şanslı olur.

 

*** 5.AYAK: İstatistiklerin yine sürpriz sinyali verdiği bu yarışta sırasıyla şans verdiğim safanlar: AZMİ REİS (2) , METECİK (6) , MERİH (5) , ABUŞ (1), BAŞSEKLAVİ (3), MENGÜRAT (4), TANATAR (7), ULUER (9) ve TRAKYA ATEŞİ (8) şeklindedir.

 

*** 6.AYAK:  İkincilikler serisine KARATAŞ ile son vereceğini düşündüğüm  formda safkan AĞARAN (1) günün son ayağında yarışı kazanacaktır. kuponuma 2. tek olarak yazacağım.

 

*** ALTILIM:

1.ayak: 4-3-1

2.ayak: hepsi

3.ayak: 1 (TEK)

4.ayak: 5-1-6-7-9

5.ayak: hepsi

6.ayak: 1 (TEK)

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : tugay.kutlu@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular