https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TEŞHİS DE YOK TEDAVİ DE…

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCTEŞHİS DE YOK TEDAVİ DE…

Açıkçası saat 18.50 sularında biten bir AKHİSAR resitali ve galibiyetinden sonra kazanırsak fark 4 olur.. ACABA yola tekradan girer miyiz diye düşünmüştüm, hatta eminim benim gibi milyonlarca G.SARAY’lı da ! AMA yine OLMADI..Yine 2 kere öne geçtiği maçı koparamadı sarı kırmızılılar..

GS 100Hafta içi MADRİD’te oynanan ve tıpkı 80’lerdeki milli takımları andıran “1-0 falan yenilelim de rezil olmayalım mantığındaki futboldan “ maç sonu belli ki ÖZBEK tarafından HAMZA’ya sık kurşunu diye SNEIJDER’in diline verilen silahtan, Ulusa İNGİLTERE’yi Wembley’de yenmeye gidiyoruz diyip 8 gol yese de kafadaki olanaksızlığı kaldıran DENİZLİ’nin Madrid’te takımın başında sahaya çıkmamasından…

Ondan sundan bir dünya şeyden konuşuverdik. Ama futbol öyle birşey ki bir yerde sizi cezbetmesini biliyor. Önce haftalardır Pereira’yı ve Fenerbahçe’yi eleştiren ama dışı makyajlı içi boş Beşiktaş’ın balonunu söndüren AKHİSAR bizi tekrar ekrana ısıttı.

Emre Çolak ve Selçuk tercihli orta göbek belli bir yere kadar götürdü. Öne geçilen golden daha iyi bir organizasyonda Burak biraz daha iyi vursa maç 0-2 ye gelecek, belki de 20.dakikada kopacaktı. Ama sonrası görevi sadece HACIYATMAZ taklidi yapmak olan çizgi hakeminin 1 metre içerden vermediği gol ve klasik bir dağınık defans görüntüsüyle yenen gol.. HALF TIME : KASIMPAŞA 1 – G.SARAY 1.

gs 3Ne oluyor bilinmez ama zamanın SAFFET SANCAKLI ile ERSEN MARTİN karışımı EREN DERDİYOK’a şişirilen her top tehlike oldu. BALTA ile öne geçse de yakalanan amansız hastalığa ne teşhis ne de tedavi konmuştu. Yine komik bir gol ve result; 2-2 !

Sabri, Yasin hatta Podolski sahanın en kötüleriydi. DENİZLİ ise 2 yıldır LİG TV’de ve TRT SPOR’da maçların sadece 3 dakikalık haber amaçlı görüntüsünü izlediğini dün geceki hamleleriyle belli etti. Yine de ilk maçında çok ta insafsız olmamak gerekiyor. Yine de puan farkı 6 olsa da takımın bu havası, camianın yangın yeri haliyle, işimiz bir Türkçe sözlü hafif batı müziğini andırıyor; ZOR DOSTUM ZOR !

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular