https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TEK KELİME, KAHRETSİN !!

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCŞu YASİN’in 90 artıdaki tek vuruş yerine düzeltme çabası, yenilen iki tane komedi tadında gol.. AH VAH KAHRETSİN dedirtti açıkçası !
Kuralar çekilip C grubu ve bu rakipler çıkınca, LİDER bile bitirebiliriz umudu vardı bende. Çünkü bu ATLETICO’yu, BENFİCA’yı görünce eminim şeytanın avukatlarının bile fikri değişmiştir.
gs benf 1GUZMAN lanetiyle yarım asırdır talihi düzgün gitmeyen BENFICA karşısında sarı kırmızılılar, bizi de ters köşe eden 22.45 başlangıcıyla maça kontrollü başladı açıkçası. SABRİ REİS sürprizi birçok kişiyi ŞOK etse de, GAITAN’ın etkinliğini azaltmak anlamında başarılı bir hamleydi bence. Ve yenilen ilk gole kadar da, açıkçası 1 pozisyon dışında KARTAL’lara şans tanımadı.
Ama bu statüdeki bir organizasyonda bu komiklikte yan toptan goller yerseniz yapacak fazla birşey de kalmıyor maalesef. MUSLERA gibi bir FENOMEN de ancak böyle goller yerdi..
Maçı 1-1 e getiren klas PODOLSKI vuruşundan sonra oyun tam bize dönmüşken yenen bir 2.dillere destan gol!
Sonrası EMRE ÇOLAK enerjisi, SELÇUK’un donduran vuruşu ve AHHH.Yasin Yasin..Olmadı, umutlar çok ama çok azaldı..
gs benfc golSNEIJDER etkinliğini koyamasa da arayışı, PODOLSKI ile savunmaya bile yardım çabaları aslında mentalite farkıydı. KİM le mi ? İlk devrenin son anlarında MATIC takdiriyle sahadaki hayalet BURAK YILMAZ la. Yanılmıyorum herhalde.
Bundan sonra SELÇUK-BURAK cezasıyla MADRİD deplasmanı ve içerde ASTANA.. Denklemden her şey çıkar ama galiba maçlarımızı artık “PERŞEMBE”akşamı izliyicez gibi geliyor…KAHRETSİN!
Bir son notumuzda konuyla alakasız gibi olsa da TRABZON’da yaşananlarla ilgili. Maç başlarken ceza açıklandı..SADECE 280 gün hak mahrumiyeti..Yorum yapmaya gerek bile yok.MADE IN TURKEY adaleti !!
mail : iskender.genc@abcspor.com
twitter : @iskendergen1

Son Haberler

FENERBAHÇE GİBİ

Önce kızlarımızı kutlamak istiyorum. 2 sene üstüste Euroleague şampiyonluğunu kazanan kadın basketçilerimize ve böylesine yetenekli ve karakterli oyunculardan oluşan...

Benzer Konular