https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

SENİNLE BİR DAKİKA

Okunması Gerekenler

SENİNLE BİR DAKİKA

Seninle bir dakika, yıllar önce Semiha Yankı’nın ülkemizi Eurovision şarkı yarışmasında temsil ettiği şarkıdır. Genç nesil pek hatırlamasa da bizim gibi orta yaşın ilk yıllarını yaşayanlar için önemli bir dönemin parçasıdır.

Fenerbahçe Beko’yla geçirilen bir dakikada da bu dönemin en özel anlarını yaşayanlar, yıllar sonra bu anların kıymetini çok daha fazla anlayacaklar. Zeljko Obradoviç’in ilk geldiği günden geleceğe bu takımda rol alan herkes bir rüyanın gerçekleşmesi için çalıştılar, didindiler, hep üzerine koyarak hikayeyi yazmaya devam ediyorlar.

Bitmeyen başarılı olma hissi,yetmeyen kazanımlar, pozitif enerji, özgüven, kazansa da kaybetse de alkışlanan, gurur duyulan takım olmak o bir dakikanın içinde var olur.

Fair play ruhuyla rakibe saygı duyarak, saygı duyulan, gıptayla izlenen takım olmaktır o bir dakika.

Bazen o sezonun en değerli oyuncusundan haftalarca mahrum olsan da, maç içinde inişler çıkışlar yaşasan da,takım oyunu içinde kahramanlar çıkartıp rakiplerini sürklase edebilir, sekiz hafta önce play off turuna kalır ve bunu tarihe bir ilk olarak yazdırabilirsin.

Her maçın içinde en zor işleri çok kolaymış gibi gösterip, düzen ve sisteme bağlı kalarak üretmek harika bir duygu. Basketbol çok güzel oyun ve bu çok güzel oyundan keyif alarak hedef odaklı yaşamak bambaşka.

İyi ki varsın Fenerbahçe Beko..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: omer.kocsan@abcspor.com

twitter: @omerkocsan

 

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular