https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

SEN OLMASAN NE GÜZEL OLURDU GALATASARAY…

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCGünlerdir Eylül’ün getirdiği kısmi serinlikle bedenen ferahlasak ta, yaşadıklarımızla hayretler içerisinde kalıyoruz. Aslında her sezon başı bu tip senaryolar o kadar geleneksel hale geldi ki. Hedef her zamanki gibi yılanın başını küçükken ezmek mantalitesi!

Saçma sapan,eyyamlarla dolu, logosu bile AVRUPA LİGİ’nden çalıntı bir SÜPER KUPA finali oynandı. Sözüm ona maden felaketinde hayatını kaybeden işçilerin ailelerine bağışlanacak bir maç olması dolayısıyla büyük anlam taşıyordu. Ama zaten burda bile ne olduğumuz belliydi. Amaç gelirse, bu maçı 80 bin kişilik stadda oynatırdın, ailelere 3-4 katı destek giderdi. AMA HİKAYE!

volkan meloGelelim maç sonu olanlara, bitenlere.. Mevcudiyetiyle çok ama çok tartışılan malum başkan, Melo‘yu hedef gösterip, ceza alması ve hatta kovulması için resmen kamuoyu yarattı. Her sene yatıp kalkıp ,Fenerbahçe‘nin şampiyon olması için dua eden TİRAJ ve RAİTİNG sülükleri de süsleyip püsleyip destekten geri kalmadılar. Söylemleri ilginç sayın başkanın .

Aslında eksik kalan bir kısım var.Benim atadığım ve beni kurtaran adam diyemeyip bütünü eksik bıraktı sayın kişi. Ben MELO‘nun hamisi, abisi, avukatı veya değilim yani hiçbir şeyi. Ama bu yaratılan kamuoyunun, nedense bir anda SPK ile devam edip, FENERBAHÇE ve BEŞİKTAŞ‘ın durumu daha kötüyken ,sarı kırmızılılara yasak konması MANİDAR!

PFDK’nın kestiği racon ise beni aldı HAZİRAN‘a götürdü açıkçası. Seri 3-2 KADIKÖY üstünlüğü ile gider ve TARAFSIZ MEDYA!!! çok ama çok mutlu iken, ABDİ İPEKÇİ KAPANSIN, ÜLKER SPORT ARENA DEVAM kararı ZATEN BU ÜLKEDE GALATASARAY’ın OLMAMASI gerektiğini bir kez daha anlatmıyor mu bizlere. Aynı suçu işleyenin birinin sırtını sıvazlarken, biriyle de devamlı ugraşırsan NERDE KALDI ADALET duygusu.

azizŞimdiden söyleyeyim,bu pazar umarım TRABZONSPOR‘a da tezgah kurulmaz. Yıllardır o şehire gitmeyen şahıs, bir anda bayram değil seyran değil BEYAZ TV‘nin haberine göre maça gitmeye karar vermiş. Başlı başına tahrik unsuru. YA bu kadar korkmaya gerek yok,alt tarafı bir şampiyonluk ya. Bunun için, yok 4‘tü 5‘ti yıldız sayısı için BUNLARA GEREK VAR MI???

Siz değil miydiniz ,Lucescu‘nun imkansızlıklarla kurduğu takım yüzbaşı olacakken, formanızın heryerine binlerce yıldız koyup iplemeyen…..SEN OLMASAN NE GÜZEL OLURDU GALATASARAY……

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular