ISKENDER GENCŞANSA MANSA…

Sıcağı sıcağına maç tamamlanmış, kellesi bu maça endekslenen Hamza hocanın diyeceklerini merak ediyordum.  Öyle ki lig başladığından beri ilk kez ” Fantezi ”  denemelerden uzak,taraftarın ,otoritelerin ve herkesin ” HEH BU KEZ OLDU.. dediği bir onbir “ sürmüştü sahaya 3 kupalı hoca…

ts gs 4Öz evladı Umut Bulut kulübede, kumaşıyla çok farklı bir adam olan Denayer sağbekte, Türkiye nin şu an tartışmasız en iyi stoperi olan Hakan Balta orijinal yerindeydi. Belli ki medyanın biraz abartılı ..Yerine Denizli geliyor, yok Ersun kapıda lafları etkili olmuş!

Bu kadar basit işte HAMZA hoca. İlla yumurta malum yerlere dayanınca mı doğruyu bulmak hocalık bu ülkede. Emin ol bugün Erkan Zengin’in takım elbiseyle kaçırdığı boş kale sendromu gol olup, maçı sarı kırmızılılar kaybetse bile kimse sana fazla yüklenemezdi.

Şayet sezonun hayal kırıklığı olmaya aday Podolski ısrar ve inadından vazgeçebilirsen,geçen sene ki HAMZA HOCA olman çok ama çok uzaklarda değil.

ts gs 5Maça Karadeniz tarafından bakarsak ta, ALLAH Şota’ nın Salih Dursun sevdası yüzünden 61 plakalı kardeşlere sabır versin! Kenarda Mehmet Ekici varken böyle bir oyuncu değişikliği SKANDAL ötesi gerçekten.. Hele ki 10 dakika 2 kule Cardozo ile N’Doye oyundayken bir yüksek top atılmaması inanılmaz!

Zaman zaman keyifli anların yaşandığı ilginç bir derby idi bu gece ki. Basın toplantısında; Hocasız şampiyon oldular, ben ne yapıyorum ki gibi yaklaşımları insani bir patlama olarak değerlendirsek te, tasvip etmememe rağmen bu ülkede Hagi”lerin, Alex’lerin dahi ıslıklandığı unutulmamalı. Çünki gerçekten FUTBOLUN DÜNÜ YOK, BUGÜNÜ var !!

Son olarak maçın hakemi Cüneyt Çakır’a birkaç sözümüz olacak. Evet hocam,ilk kez yurtiçindeki domestik bir maçı Avrupa standartlarında yönettin. Tebrikler…

iskender.genc@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz