https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

İSTANBUL TİLKİSİNDEN RENKLİ PROGRAMDA 2 BANKO…

Okunması Gerekenler

RENKLİ PROGRAMDA 2 BANKO…

Uzun zaman sonra tekrar İSTANBUL yarışları, analizleri ve tiyolu yorumlarıyla siz ABCSPOR”lularlayız..

PAZAR koşularında ( 20 Eylül ) safkan İngiliz atı ve sahipleri koşuları olmak üzere, 8 koşudan oluşan çok zevkli bir program bizleri bekliyor. Kalitesiyle 4’te 4 yapan HELGAILEN ile son 3 lüğünde potoya mermi gibi giren görüntüsüyle PAIX, sizlere bugün için vereceğim 2 bankom..

Geçelim artık yorumlara ve tabi ki son zamanlarda verdiği inanılmaz rakamlarla göz kamaştıran 7’li ganyanın ilk ayağı, günün 2.koşusuyla…

2.KOŞU… Bu mesafelerin etkili ismi BUZDENİZİ ile CANYİĞİT arasında patlamış mısır olarak görüyorum. Bu iki atın beklenenden kötü koşusu halinde, açıkçası ne gelirse şaşmamak lazım..Anlaşılır şekilde ya 3,2 ya da hepsi!

3.KOŞU.. Onuralp Mehmet Kurt ekürüsinin sentetik pist ve uzun mesafede etkili isimleri MAXİMUS DREAM ve LEAVE ME ALONE ilk planda düşünülmeli. Son yarışında ki performansıyla ASTORYA kuponların olmazsa olmazı. STEP BY STEP de yazılıp, pipo keyfiyle yarış izlenir. Kuponlarda ayırımsız 2,4,3

4.KOŞU… Babası gibi önde inatçı yapısıyla numarayı alabilirse KALANTOR’un Maiden’a elveda demesinin yakın olduğunu düşünüyorum. Ama tay yarışı hep sakat olur diye haklı düşüncelere, ilk startındaki 2.liği ile beğeni kazanan TORUNUM MERT ile ERAYHAN çarpıyı hakkediyorlar derim. Koşunun bombası KOVADA olur.

5.KOŞU… Koştuğu 4 yarışını da kazanırken, acaba seneye GAZİ KOŞUSU formalite mi olacak dedirten HELGAİLEN’i ben bu yarışta da sizlere banko öneririm!

6.KOŞU… Tabi ki herkes KARATAŞ ve ILDIRBEYİ de 5’te 5 yapar mı sorusunu soruyor. Ben 7 tayın start alacağı bu koşuda HEPSİ yazıp, sıkıntıdan ve stresten uzak bir koşu izleme taraftarıyım. Denk taylar bence. HEPSİ..

7.KOŞU… Öyle birgün ki çok ağır favoriler var. Bunlardan bir tanesi de GÜMBÜR GÜMBÜR. 63 kilo ile koşacak olmasına rağmen tabiki bu kiloyu rakiplerine verebilir. Ancak ben TANATAR’cıyım ilk etapta. Sonra GÜMBÜR GÜMBÜR ve sırasıyla VELİCANKIZI, BAYDARŞAH ve METECİK’le burayı da geçelim derim.

8.KOŞU… Yazımın başında da söyledim. Son başarılı 3.’lüğü ile her an tetikte olan PAİX’i ben 2.bankom olarak öneriyorum..

HERKESE KEYİFLİ PAZARLAR…

Çarşamba yarışlarında görüşmek üzere…

İSTANBUL TİLKİSİ

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular