https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

SAMBACILAR MI PANZERLER Mİ ???

Okunması Gerekenler

100’ler kulübüne girmiş İKİ ÜLKE, Sambacılar ve Panzerler bugün birkaç saat sonra MARACANA’daki finalde yerlerini alabilmek için Estaido Mineirao’da sahaya çıkacaklar.

Kupanın en büyük favorisi olarak gösterilen Brezilya ile Avrupa yakasının en güçlü temsilcisi arasında mücadele T.S.İ. 23.00’de başlayacak.

Bahis sitelerinde burun farkıyla Almanya önde gözüküyor. Bunda tabii ki Sambacılar dünya yıldızı Neymar ve sarı kart cezalısı, defansın bel kemiği, takım kaptanı Thiago Silva’nın yokluklarının da etkisi büyük!

Sizi fazlaca sıkmadan küçük istatistiklerle az da olsa bilgilendirelim;

***İLK GOLÜ ATMAK çok önemli !!! Brezilya ÖNE GEÇTİĞİ son 25 maçın 21’inde galip gelmiş, Sadece 2 beraberlik ve 2 yenilgi almış.

Almanlar’ın istatistiği çok daha sert, önce geçtikleri son 48 maçın sadece ikisinde puan kaybetmişler!

***Brezilya oynadığı son 6 YARI FİNAL MAÇINDAN sadece birinde beraber kalıp, 5’inde galip ayrılarak final vizesi almış. Diğer maçta da 1998’de Hollanda karşısında penaltılarla finale yükselmişler.

Almanya ise 2006 ve 2010’DA ÜST ÜSTE İKİ KEZ yarı finalden elenmiş.

***BUNDAN EVVEL SADECE 1 KEZ Wold Cup’ta karşı karşıya gelmişler, o da Brezilya’nın şampiyonluğu ile sona eren 30 Temmuz’da Japonya’da oynanan 2002 Dünya Kupası finali!
***Brezilya yarı finale gelene dek oynadığı 5 maçın sadece BİR TANESİNDE gol yemeden bitirebildi.
Almanlar ise 3 maçta kalelerine duvar örmeyi başardılar.

DEV RANDEVUYA 2 saat kaldı. BAKALIM hepimizin merakla beklediği ilk finalist kim olacak ??

ABCSPOR

 

 

 

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular