https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

SAÇMA SAPAN

Okunması Gerekenler

SAÇMA SAPAN

Galatasaray için moral bulma, telafi etme, bütünleşme maçı olması beklenen Rize maçı her açıdan saçma sapan bir maç oldu.

Galatasaray 2-0 öne geçtiği maçı saçma sapan zorla 2-2 bitirdi. Hatta Rize son dakikalarda öne bile geçebilirdi.

Galatasaray’ın attığı net golde, saçma sapan bir şekilde VAR’ a gidildi. Ofsayt mı, faul mü, el mi? Ne vardı? Siz Galatasaray taraftarını sahaya mı indirmek istiyorsunuz? Biraz insaf…

Rize maç boyu çok iyi kapandı, fazla açık vermediler ve 2-0’dan maçı 2-2’ye getirdiler. Hatta kazanabilirlerdi. Rize’ yi tebrik ederim.

Galatasaray’da iyi denecek hiçbir oyuncu yoktu. Tel tel döküldüler. Selçuk, Eren, Mariano, Onyekuru dökülmede başrolü oynadılar. Bu ne saçma sapan oyun. Bugün takımın da ne oynadığı belli değildi. Hatta Ömer Bayram oyuna girince, 5 dakika kadar herkes birbirine birşey tarif ediyordu. Bu takımın orta sahası yok. Fernando, Donk ve Belhanda olmayınca olmuyor, onlar dönene kadar da olmayacak belli. Artık forvet yokluğuna takım da taraftar da alıştı.

Son dakikada Linnes’in penaltı pozisyonuna çok itiraz edildi. Gerçekten tartışılır pozisyon. Hani derler ya verilse niye verdin denmez, verilmese niye vermedin. Ama en azından hakemin pozisyonu izlemesi gerekirdi. Ama tabiki konu Galatasaray olunca en iyisi aleyhine karar vermektir.

Teknik ekip de bugün saçma sapan davrandı. Takımın nispeten en iyilerinden Feghouli neden çıkar? Nagatamo oyundayken Ömer neden girer? Sahada koşan basan tek adam Muğdat neden çıkar? Takım 3-4-3 başladı sonra neyle bitirdi kimse anlamadı.

Ne olur artık şu cezalar bitsin, biraz olsun şu takımın ve taraftarın dengesi yerine gelsin.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: cem.demircioglu@abcspor.com

twitter: @cemdemircioglu

Son Haberler

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

Ne kadar güzel pankart asmışlar numaralı tribüne :" Sizinle gurur duyuyoruz". Trabzon'daki linç ortamından başları dimdik çıkan, birbirlerine destek olan,...

Benzer Konular