https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ROMANTİK KORKU FİLMİ!

Okunması Gerekenler

ALEN OSEPYANNenad Krstic olmadan fakat Ivkovic gibi kurt hocaya sahip Anadolu Efes’in, Final Four’un ilk adayı Real Madrid ile olan mücadelesi, o kadar gitti gitti geldi ki maçın sonu feci bitecek korku filmi kıvamına gelmişken Drew Barrymore, Adam Sandler’li kadrosuyla romantik komedi şeklinde bitti.
Lasme , Krstic’in yokluğunda sanki bugün Turkiye’ye geldi, Bourisis’ e karşı bu maçı oynamak hiç kolay değildi , zira rakip hem formda , hem güçlü,  hem caydırıcı idi. Nitekim 17 sayının yanısıra gücüyle de sinir bozdu!
efes real 1Maçın tartışmasız yıldızı genç Cedi Osman oldu. Hakikaten her türlü övgüyü hak etti, ve Real Madrid gibi bir deve karşı hiç geri adım atmadı, Kurt Coach Ivkovic’in maçın sonunda 7-0’lik Real Madrid serisini sona erdiren moladan sonraki seti Cedi Osman’lı 3’lük setine çizmesi bence Cedi artık ‘ Sen oldun’ mesajını vermenin mükemmel bir iması idi.
Efes’ te 5 oyuncu çift haneye ulaşırken,  Efes, Bourisis’ in yanısıra maçın en skoreri Sergio Lull’un 20 sayısına da çare bulamadı.
Maçın son anı ise Efes’in maçı ne kadar çok istediğinin kanıtı oldu. 2 hücum ribaundu ve iki tip ve netice son dakika golü Matt Janning’den geldi. Müthiş sevinç yaşandı tabii ancak umarız bu sevinç ve galibiyet geçen seneki Zoran Planinic’in son saniyede uzaydan attığı gibi sezonun tamamında yaşanan son  sevinç gibi olmaz.
Maç 75- 73 Efes lehine bitti. Mutlu Son…..

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular